Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az izmokat...

Hogyan lehet az izmokat leépíteni?

Figyelt kérdés
Nő létemre nehéz fizikai munkát végzek már másfél éve. Eléggé ki vagyok már izmosodva és ez nagyon zavar. Egyébként csinos lábam van, de az is picit megvastagodott, izmosodott. A karom is izmosabb. Lassan úgy nézek ki, mint egy német úszónő. Mivel lehetne leépíteni az izmaimat?

2013. ápr. 15. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
alacsony szénhidrátbevitellel.
2013. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

de vigyázz a szénhidrát manipulásával, mert az izmok elsődleges forrása munka közben, és ha kemény fizikai melót végzel, gyorsan beteg is lehetsz, először csak gyengül a test, erőtlenek érzed magad, majd az immunrendszered is legyengül

tanácsos 1000 mg os c vitamint fogyasztani is

2013. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha továbbra is nehéz fizikai munkát végzel, akkor ne akard leépíteni, mert szükséged van rá, nem véletlenül izmosodtál ott ahol izmosodtál.


Ha mégis le akarod építeni, akkor szerintem ne azt csináld, amit első javasol, inkább fehérjéből fogyassz kevesebbet, mert ahogy második is írja, alacsony szénhidrát bevitellel nem fogod bírni a munkát.

2013. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Egy kis fizikai munkától úgy nézel ki, mint egy évekig edzett és hormonokkal tömött élsportoló? Seems legit. Mondanám, hogy inkább az agyad építsd le, de azt már nincs hova...
2013. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy akkora vagyok, mint egy terminátor és lehet hogy egy kicsit eltúloztam a dolgokat, de az a lényeg, hogy nőies akarok maradni, olyan amilyen voltam.
2013. ápr. 15. 11:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Legalább kerekebb és feszesebb tested lett.Ne is foglalkozz vele hogy kicsit ki izmosodtál.A férfiakna nem fog fel tűnni ugyan úgy nőiesnek látnak.Nekem volt olyan barátnőm aki 50 kilósan nagydarabnak látta magát és fogyókúrákkal sanyargatta magát:).Egyszerűen nem tudtam felfogni hova akar fogyni.
2013. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"de vigyázz a szénhidrát manipulásával, mert az izmok elsődleges forrása munka közben, és ha kemény fizikai melót végzel, gyorsan beteg is lehetsz, először csak gyengül a test, erőtlenek érzed magad, majd az immunrendszered is legyengül "


Ezt ember az elmúlt 1 millió évben nem igazolta, csak ha cukorbetegekből indultunk ki.. de igen, jó nagy hülyeség, a maga nemében tetszik!

2013. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
fehérjebevitelt csökkentsd
2013. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csökkentsd a fehérje és szénhidrát bevitelt !

Bár nem értelek.....

Inkább legyen izmos,mint sovány vagy elhízott ! :)

2013. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az izomzat csak akkor épül le alacsonyabb fehérjebevitel mellett, ha:


- energia megvonás is van

- csökkenő fizikai terhelés


Egészítsétek ki nyugodtan, attól hogy holnaptól kevés húst eszem nem leszek vékony. És egy nő sem. Ellenben mindig lehet testzsírt csökkenteni.

2013. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!