Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van annak vmi negatív jelentős...

Van annak vmi negatív jelentősége/hatása ha túl kevés szénhidrátot viszek be diéta során?

Figyelt kérdés

Nem úgy, hogy akkor se eszem ha éhes vagyok, hanem annyit hogy csak akkor ha éhes vagyok. Tehát az én 75 kilómmal olyan mondjuk 100-150 közt tartanám (saccra, de a kérdés nem a mennyiségre irányul hanem arra hogy úgy amúgy lehet -e bajom, pl drasztikus izömcsökkenés)


Le akarok kicsit fogyni, úszok mellette meg kondizok 2 éve, de azt most 1 sérülés miatt vissza kell fognom, abból csak heti 2 lesz, 2 könnyebb.



2013. ápr. 16. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyi pont elég diétához, sőt 1gxttkg is lehet.

Izomvesztés elkerülésére magas fehérjebevitel kell.

2013. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a fehérjét 3g ttkg-on vagy fölötte tartod, akkor gond nem lehet. De azzal számolj, hogy ha ennél drasztikusabb CH csökkentést csinálsz, szóval bemész 75g CH alá akkor az anyagcseréd is belassulhat.
2013. ápr. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
Ha ugyanazt a kalóriabevitelt éred el lassú szénhidráttal (zöldség), akkor nem hízol és meglesz a megfelelő ch.
2013. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!