Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Juliusig kigyurhatom magam...

Juliusig kigyurhatom magam valamenyire? VAn edzestervem is. HAt Mell bicepsz tricepsz has trapez ra gyurok. Mindegyikbol 3 gyakorlatot.1 heten csak egyszer gyurok minden izomcsoportra mert kezdo vagyok es novelek. Menyi ido kell hoza?

Figyelt kérdés
Hogy valami latszodjon. Menyit erhetek ell?
2013. ápr. 17. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan indulsz. Kezdők általában gyorsan fejlődnek, de azért csodát ne várj, hisz már most is szinte nyár van, szóval nincs sok időd. De ha kitartó vagy, jövő nyárra tuti lehetsz.
2013. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Osynho ***** válasza:

Ez így kevés. És nem is írtad le konkrétan miket csinálsz, milyen súllyal, ismétlésszámmal. Heti 1 edzés az semmi. És egy alkalommal nem is tudsz mindent kinyírni.


Persze kezdőknek jó a teljes testes edzés, de azt is heti 3x legalább kellene csinálni. És az még csak nagyon a kezdet. Nyárig kb azt tudod megtanulni, hogy hogyan kell rendesen edzeni. Az is igaz, hogy kezdőként gyorsabban fejlődik az ember, de gyenge 3 hónap alatt sokra nem mész.


Lábra miért nem edzel? Hogy néz ki az étkezésed?

2013. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha te látható izmokat akarsz akkor jövő nyárra meglesz

minden nap van ilyen kérdés de ezt nem most kéne elkezdeni, pl

most elkezdhetnél alapozni jövő nyárra

ha most keményen megnyomod akkor pont nyár végére fog látszódni már vmi

picit lekéstél most!

jah és az étrend is kell ám, azzal tisztában vagy?

2013. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézzél neten valami edzés tervet,mert kéne még vállra meg láb,hasra is edzened.De ha rendesen edzel és jó a programod az első 3 hónapban elég sokat lehet fejlődni.Meg egyél rendesen mellette és napi 4,5 liter víz adagod is legyen meg.
2013. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyárra nem leszel kigyúrt, de valamennyit alakulhatsz. Kezd 3 napos teljes testes edzéssel, két hónapig. Legyen mellé tömegnövelő étrended, mert kaja nélkül nem sokra mész.
2013. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hat baratom te voltal eddig a legjobb koszi.Es napi 2 literr viz elleg ha megiszom hat

HEtfon csinalom tricepsz hat trapez.Tricepszre szuk fogasu nyomas,tolodzkodas,Fekvotamasz,es ezekbol 3x 10 szerdan Labra gugolas sulyal,gugolas,penteken Bicepsz has vall mell .Bicepsz 2 kezes sulyal 20 kg os,has haspres felules,labemeles hatrafekuve ezekbol 4x10 et jo lessz es vehetek e 20 daran balkan danabolt,Lesz valami bajom tolle meg 16 eves vagyok van baratnom meg minden,Az igaz hogy mikor abahagyom nem all me fel anyira a farkam,nem lehet csaladot allapitani?

2013. ápr. 18. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Privátban is írtam, de ne koxolj, ha nem versenyzel és pláne ne ilyen fiatalon. Rengeteg betegség kialakulhat, maradandó is.
2013. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amint irtam vettem vitamint centrum a-z ez a neve minden nap 1 szem evees ellot
2013. ápr. 18. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ez sem lesz hosszú életű..,,Mr. nyárra kigyúrom magam " április végén... :DD
2013. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!