Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3 kondi elég? Mell-biceps...

Heti 3 kondi elég? Mell-bicepsz hát -tricepsz váll-láb

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, elég lehet, bár a 4 ideálisabb volna. Legalább a hátat a bicepsszel a mellet pedig a tricepsszel együtt eddzed, mert így elkerülheted a karizmaid túledzését, ugyanis ezzel a párosítással fognak együtt dolgozó izmok terhelődni és így nem fogsz később ráedzeni az egyik napon már megterhelt karizomra. Egy jó lábedzsés után pedig elvileg időd/erőd nem lesz vállra, bár én is így csinálom, és viszonylag jól megvagyok, igaz, szívesen szétdobnám a lábnapot kettő napba, ha megengedné az időm.
2013. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a lábnapon a guggolástól tartok ! a derekam miatt a többi mehet..csak az a gáz hogy nincs gép a terembe..valami tipp?
2013. ápr. 8. 21:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl sosem jött be a mell-tricepsz, hát-bicepsz kombó, de mindenkinél más válik be. Nincsenek kőbe vésett edzéstervek, sőt időnként változtatni kell.
2013. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kisebb súllyal, szabályosan guggolj + kitörés.
2013. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mennyivel kb? mert nekem már az 50-60 után is fáj !
2013. ápr. 8. 22:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor kitörés után legyen (előfárasztás), így elég lesz kb 40kg is. Ha akkor is fáj, aklor komoly gond van, meg kelene erősíteni a gerncmerevítő izmokat gerinctornával.
2013. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be a hát-bicepsz, mell tricewpsz annál inkább. Sok sikert az edzéshez.
2013. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Osynho ***** válasza:

Biztosan szabályosan csinálod a guggolást? Gyakori hiba, hogy "besegítenek" háttal, azaz domborítanak és hátból emelik meg a súlyt láb helyett. Ekkor nagyon rossz irányból kap terhelést a hát.


A másik, hogy használj övet. :)

2013. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy szabályos-e? :(
2013. ápr. 9. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!