Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek még hajlékony? Ha...

Lehetek még hajlékony? Ha igen, hogyan? Tanácsok?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, soha olyan jellegű mozgást nem végeztem, ami ezen a képességemen lendített volna. Nekem óriási önbizalmat adna,ha le tudnék mondjuk menni spárgába... Nem vagyok extrém kötött csak átlagos. Tudnátok olyan gyakorlatokat vagy módszereket mondani, amivel hajlékonyabbá tehetném a testem? Mi a módja annak, hogy fejlődjek? Mennyi időt szánjak rá naponta? Hogy csináljam? Köszönöm szépen.
2013. ápr. 20. 00:35
 1/3 anonim válasza:

Hát én is hasonlóan gondolkodtam mint te, és mindenáron meg akartam tanulni spárgázni.

Pár hét után (minden napos nyújtással) sikerült is.

Abbahagytam a nyújtást mivel már megtuom csinálni a spárgát, és 1 hét nem telt el, az izmaim összeugrottak és erre volt jó az a sok gyakorlat. Azóta sem tudom megcsinálni, de nem is küszködök vele.


Minden nap nyújts rá, úgy, hogy tartod magad abban a helyzetben ameddig le bírsz menni, egy picit elkezd fájni, 2percet úgy maradsz és még többet bírsz lemenni. Mindig egy kicsit tovább tolod magad lefelé, csak ne feszítsd túl.

2013. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. ápr. 20. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!