Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocka has, többi lent?

Kocka has, többi lent?

Figyelt kérdés
Ha 1. nap 15 hasprést tudtam megcsinálni és nagyon fájt,2. nap már 2x15öt csináltam mert már nemfájt annyira, most 3. nap 2x30at csinálok és nemnagyon fáj a hasam, ilyenkor többett kell csinálni, vagy nemértem hogyan működik, amikor fáj akkor lépek 1következő szintre vagy hogy megy ez? :D
2013. ápr. 20. 09:56
 1/7 roly96 válasza:
ha a hasadon van felesleg, a haspréstól nem lesznek kockáid.
2013. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy van, hogy pihenésre is szükség van. 30-as ismétléstől meg ne várj se erősödést, se növekedést.
2013. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell minden nap hasazni. Felesleges, nem érsz el vele jobb eredményt, mint heti 3 edzéssel. A hasizmoknak is kell regenerálódás.

Ja és ha van rajta zsír, akkor az ettől nem megy le, mivel nincs helyi zsírégetés.

2013. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ne naponta hanem hetente emeld a számát:) és ha úgy érzed hogy a hasprés jól megy kezdj el felülésezni mert haspréstől nem lesz kockás hasad de kezdésnek az sem rossz:)
2013. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs rajtam felesleg,és járok kickbox edzésekre szóval a szálkásitás is rendben van,de miértnemjó a hasprés ha kockahasat akarok?amúgy köszi a válaszokat ment a zöld :D
2013. ápr. 20. 12:04
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és mennyit kéne csinálnom,vagy mit hogy kockás lehessen,volt már kockás csak nagyon elhanyagoltam és kicsit visszaeset..xd
2013. ápr. 20. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a hasprés, de kell mellé függeszkedve végzett lábemelés is, ami az alsó részt terheli jobban.
2013. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!