Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a testzsír %-om alacsony...

Ha a testzsír %-om alacsony akkor is kell diétázzak, hogy kocka hasam legyen?

Figyelt kérdés
Hetente 3x járok konditerembe személyi edzővel minden nap másra gyúrunk természetesen, de az összes gyakorlatot elvégezve mindig hasazunk utána egy keményet. Na most az a kérdésem, hogyha alapból alacsony a testzsír %-om akkor is kéne diétázzak a kockahas eléréséhez ? 170 körüli magas vagyok most azt nem tudom pontosan 54kg 17 éves ha ez segít valamit :) Kérlek titeket, hogy hasznos információkat adjatok ne baromságokat mint egyesek.

2013. ápr. 11. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez mi az istennek van ebben a kategóriában? -.-
2013. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ne diétázz, tornázz.
2013. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hoppá bocs nem tudom miért ide rakta nem figyeltem bocsesz :D
2013. ápr. 11. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az az alacsony?
2013. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
8%
2013. ápr. 11. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor igen. tömegnövelő étrend + lábfelhúzások, haspréssel, ha megy, plusz súllyal.
2013. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ertelemszeruen izom kene meg, nem?
2013. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen kell még rendesen de csak arra voltam kiváncsi, hogy ezzel az alacsony testzsír%-al kiveitelezhető-e a diéta. :)
2013. ápr. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!