Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » FONTOS! Mien szteroidot...

FONTOS! Mien szteroidot ajánlotok egy 180cm magas 18éves fiunak? AZ A lényeg hogy jöjjön rám pár kiló és hogy felfújja az izmaimat

Figyelt kérdés

Meg hogy kb menyibe kerül

És ha már valaki haznált valamien szteroidot mi a véleménye


2013. ápr. 20. 13:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem jót eszel és nem eleget, előbb ezen változtass.
2013. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én Sustanont (Su-350) szedek, de nem tudsz ezekről semmit. Hagyd a koxot. Igyál sok turmixot figyelj az étrendre az edzések kemények legyenek. Elöbb utóbb csak jobb lesz.
2013. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

(Utolsó vagyok)

Főleg hogy kb. 18 éves lehetsz. Fejlődj még

2013. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Minfenkinek köszönöm a válaszát!

Még gondolkozom rajta :)

2013. ápr. 20. 17:00
 15/19 Linkoln ***** válasza:

Nah nem válasz de kicsit rendesebben:

Tényleg még fejlődsz, magától a kortól.

Ha könnyű vagy és nem akarsz 90 kilós lenni ne szteroidozz. Pár kilót fejlődni nem nehéz. Lakj jól rendesen, és edz heti 4szer max 1 órát, vagy még 4szer se csak 3 szor, és azért figyelj h rendesebb kajákat egyél. Nem kell testépítő étrend, csak próbálkozz. Úgy hízol, és nem nem hájra.. :) Arra is de belefér, nem egyik napról a másikra. Edj pár hónapot. ANnyi idő alatt jön 3-4 kiló az már elfogadható, és ha folytatod nem rossz.

2013. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

5 év naturál edzés után nyúltam először anabolikához.

115 kg voltam akkor, de az első is olyat ütött mintha levegővel fújtak volna fel.

Nem ajánlom tizenéves kezdőknek, főleg nem nulla rutinnal.

Ebbe bele kell érni, ha már hosszú évek óta nincs fejlődés akkor kell csak ha be mered vállalni...

2013. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
egyel inkabb csirkeszart! attool hatha megnossz azt ajanlom szterko helyett te h fa.z.unod a banant kezd el normalisan enni...a nagy allatok se csak a szteroidtol lettek akkorak ne tudd meg mi szenvedes van abban!mindfen idohoz kotve mikor mit h egyel az edzes is rendbe legeyn sok hulye majom sose fogja megerteni...
2013. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó te meg az én sz@romat edd inkább lehet hogy 9k9ssabb leszel egy kicsit!!....
2013. ápr. 22. 17:33
 19/19 anonim ***** válasza:
Enni kéne először normálisan nem a szteroidon törni a fejed. Azért meg felesleges lenne tolni,hogy pár kilót felszedj.
2013. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!