Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Runkeeper probléma?

Dubstep91 kérdése:

Runkeeper probléma?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el használni futás közben symbian os runkeeper V1.0.0 át Nokia 5800 telefonon. Telefon szerint 6.00 Km ert futottam,De mikor Runkeeper.com weboldalon megnézem profilom ugye mutatja térképet amerre futottam meg stb.Pontosan végig is lehet követni ahogy futottam a köröket km számal megjelölve.De mégis telefonon 6.00 km nél fejeztem be,akkor a runkeeper.com on 7.36 Km ert adott meg.Ma szintén vele futottam 6.01 km er nél állitottam le telefonon,és az oldalon 7.39 km nek van feltüntetve.Akkor most hol irja jól? : D a térkép útvonalam nem téved meg a körök száma is egyezik.GPS hálózat elég erős szóval nem értem most melyik értékeknek hidjek.több mint 1 km eltérés van.késöbb mikor próbálom újraküldeni adatot weboldalra akkor telefonon is átirja magát weboldal szerinti adatokra

2013. ápr. 22. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem annyit "csalt", hogy a GPS dobál ide-oda az úton és azt mind beszámítja plusz métereknek, mondjuk mész egy széles úton és fogja átdob a túloldalra, miközben nem mész át, na most az plusz 20m oda meg plusz 20m mikor visszadob és ezt össze-vissza.


Gondolom GPS vevő függő is, meg azóta több frissítés is kijött.

2013. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is ez a hiba adódik hogy dobál ide oda meg beleszámitja métereket
2013. jún. 9. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!