Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legfokeppen testepitoktol, de...

Legfokeppen testepitoktol, de barki aki tudja. Zold Jumbo es Jumbo Prof nak lennek az izere kivancsi?

Figyelt kérdés
Ettem mar zold epres Jumbot es alig ment le 2 nap utan. Azt szeretnem tudni h. 2 fajta Jumbo kozul meik a finobb?

2013. ápr. 23. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kinek mi. Én szeretem a zöld epres Jumbot. 1adagolókanál=1dl víz arányban csinálod? Mert első próbálkozásra benyomtam 2adagolót fél liter vízbe és botrányos lett, az ajánlott 2dl vízzel viszont finom.

Profban több a tejsavó, kevesebb a szénhidrát (zabliszt, szőlőcukor, maltodextrin), ez változtathat az ízén esetleg, te tudod melyikkel van gondod. Ezen kívül az ízesítésére gondolom ugyanazt használják.

2013. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Idaig ugy ittam h 2 adagolokanal kb 5 dl vizzel
2013. ápr. 23. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor azért volt förtelem az íze:) Adagolókanalanként 1dl víz és máris más lesz a leányzó fekvése.
2013. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!