Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel javíthatnék ezen a dolgon?

Mivel javíthatnék ezen a dolgon?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a barátnőmmel, és egy fiúval álltam (én is fiú vagyok, 15 évesek vagyunk) a villamosmegállóban este 9 óra fele. Odajött, egy olyan dagi fajta cigány és azt mondta, hogy mit bámulok, és ezt mind a hármunktól megkérdezte, valamint mondta, hogy levágja a fejünket. Odébbment, és elővett egy bicskát, majd elrakta és megint odajött hozzánk. Simán képen tudtam volna b*szni, majd rugdosni az utolsókig0 mert pont előttem állt, és én olyan pozícióban voltam. Kajakoztam 4 évig, kb. ki vagyok gyúrva, és még volt 1 év küzdősport. DE nem mertem megütni. Nagyon dobogott a szívem és nem mertem megütni. Tudtam, hogy erősebb vagyok, tudtam, hogyha megütöm és megrúgom akkor ott marad a földön, de nem mertem megtenni. Miért van ez? Mit tudnék ez ellen tenni?
2009. szept. 25. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy egy dagival el tudsz-e bánni, hanem hogy a csáládjával is menne-e?
2009. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kés az kés. Hiába vagy erős. Látod, hogy járt Marian Cozma. Késes emberrel soha ne kötekedj, hagyd inkább rá, vagy szaladj el. Az életed többet ér, mint a büszkeséged.
2009. szept. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos. Köszönöm szépen:)
2009. szept. 26. 00:26
 4/5 anonim ***** válasza:
és valószínűleg a villamosmegálló túloldalán vagy az út túloldalán, de bizonyára látótávon belül ott volt az egész família mert ezek így csinálják. Egyet leütsz és 10 lesz belőle
2009. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én leütöttem volna az biztos, meg is köpködtem volna, gecy cigány, ha tanultál önvédelmet akkor tudod hogy kell lefegyverezni egy késes embert
2009. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!