Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felkaron a tricepsz alatti...

Felkaron a tricepsz alatti zsírt hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Üdv, 17 éves vagyok, 182 cm és most 69 kg. Nyár óta sikerült több mint 16 kg-ot fogynom, és január óta rendszeresen erősítek is.

Most tűnt fel újra ahogy néztem magam a tükörben, hogy a felkaromon alul még van egész szép zsírréteg. Azt hittem hogy a futással, illetve karedzéssel el fog tűnni.

akkor látszik csak ha kinyújtom a karom, és mondjuk elkezdem egy kicsit rázni. Ha befeszítem a karom és úgy rázom akkor nem "lötyög".

Mit tegyek hogy eltüntessem ezt a kis kellemetlenséget?


2013. ápr. 24. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs helyi zsírégetés, további diéta és edzés kell.

Nem tudod egy célzott helyről eltávolítani a zsírt, ez genetikailag kódolt, hogy ki honnan, milyen ütemben fogyjon.

Bár az adataid szerint nem sok zsír lehet már rajtad.

2013. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a fesztelen állapotban levő izmot nézed be zsírnak? Feszíts rá és úgy próbáld meg összecsippantani a bőrödön a zsírt, amit így meg tudsz fogni, az a zsír. Egyébként ha csak az zavar, hogy nem feszes, akkor a felkarodnak ezt a részét tricepsz, váll, sőt, még egy kis hátedzéssel is kidolgozhatod.
2013. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ha befeszítek akkor nem nagyon tudok ráfogni.

Akkor ez feszítetlen izom lenne?

Csak olyan furcsa, amikor így "lötyög" nekem teljesen zsírrétegnek tűnik.

2013. ápr. 24. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha feszíted és nincs mit összefogni a bőröd alatt, akkor ott nem nagyon van zsír, az a húsod, ami épp nem végez munkát:) Feszesebbé teheted egy kis súlyzózással, de a nagyobb fesztelen izmok még mindig hajlamosak lesznek egy kicsike lötyögésre, rezgésre. Bár azért avatott szem könnyedén elkülöníti a hájtól.
2013. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!