Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz hogy ezek a fehérjeporok...

Igaz hogy ezek a fehérjeporok károsak?

Figyelt kérdés

Nekem aztmondták hogy impotenciát okoznak és meggátolnak a növekedésben.. meg mondták hogy hormonok vannak bennük.

Tényleg károsak? Miből készülnek ezek? köszi


2009. szept. 26. 13:09
 1/9 anonim válasza:
0%
Tényleg káros a barátomnak vese elégtelensége lett.. 17L
2009. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne, ezek hazugságok egytől egyig. A fehérjeporok nem mások, mint a lehető legegészségesebb tápanyagokat tartalmazó ÉTELEK. Semmi sincsen bennük, ami nem természetes.

Gondolom azzal nem foglalkozol te sem, hogy mi van a fornettiben, meg a megdonálcos szarban, vagy a csomagolt kajákban amit minden nap megeszel...

2009. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem károsak.A vesekárosodás inkább a koksztól van...A volt barátomnak is az lett tőle.Szóval könnyű másra fogni.Nem kell nyakra főre inni és úgy szerintem egészséges.
2009. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miből készülnek?


Függ a fehérje típusától amit tartalmaz, többek között lehet állati eredetű, növényi...így tehát lehet szója, tejsavó, tojás stb...


Káros-e?


Nem káros, szimpla élelmiszer ami OÉTI engedéllyel rendelkezik, anélkül forgalomba nem is helyezhető Magyarországon...

2009. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem károsak. Sok embert ismerek akik már 20-nál több éve esznek fehérjés tápkieget és az összes laborjuk tökéletes. Más kérdés hogy aki koxol annak bizony tönkremegy a veséje, de nem kellene ezt a fehérjére fogni! (ezt az első válaszolónak szántam)
2009. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

barátomnak vese elégtelensége lett hez!

amikor kettesben vagytok légyszi kérdezd meg tőle hogy őszintén mondja el mien szetroidot szedett és mennyit a fehérje melllet.

nem káros csak hülyék vagytok és keveritek a szetroiddal .

ha bajod lessz és szedsz fehérjét és szteroidot mint mondassz az orvosnak?

persze h nem mondom a szteroidot mert illegális .

azért hoszi azt mindenki hogy a fehérjétöl van mert inkább arra fogom mint h a rendőrségen üldögéljek,

2010. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy vannak-e bennük szteroidok, meg hormonok... Erről eszembe jut egy jelenet a Firefly-ból, amikor almát esznek, és Zoé mindig felvágja az almát, mielőtt beleharap, mert a (sztori szerinti) háborúban almába rejtett nyomásérzékelő bombákat küldtek a frontra. Erre Wash mondja Zoénak, hogy hát ezek friss, egészségese almák, kár félni tőle. Majd Jayne betoppan: "Ja, a gránát többe kerül."
2010. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%

LOL :D

Tök random találtam ide *.*

2013. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem az nagyon buzlik, hogy barhol rakeresek konkretan ezeket hogyan, mikent keszitik el, pontoosan mibol, soha sehol nem talalok semmilyen konkret leirast. Persze szobeszedek vannak, de gondoljatok abba bele hogy minden bolt degeszre van pakolva ezekkel a porokkal hatalmas kiszerelesekben. En el nem tudom kepzelni azt, hogy ennyi elelmiszer letezik, aminek az eloallitasa soran ezt ki lehetne vonni, ugy, hogy kozben a keszitendo elelmiszer, is erdemben megtartsa a minoseget.

Meg regebben pont egy ilyen ket kilos kieget ittam naponta ketszer, es mikor mentem verkepre, a csaj azt mondta jobb lenne leallni ezzel, mert a majfunkciomnak nincs egy adata, ami megfelelne a normalis erteknek. Es ez csak egy kieg volt, szteroidok nelkul. Ha neha veszek is, csak az izze miatt, ritkan iszom, es mindig gyumolcsel turbozva. Persze en nem szenvedek izmodiszmorfiaban.

2015. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!