Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen "egészséges" szteroidok...

Milyen "egészséges" szteroidokat ismertek amik kevésbé károsak? És házilag hogyan készíthetnék fehérjemixet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 12:47
 1/4 noname86 ***** válasza:

szteroidokat felejtsd el a házi fehérjeturmix pedig drága és semmi előnye nincs!

proteint vagy tömegnövelőt kell venni!

2011. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem te még életedben nem láttál szteroid készítményt... hallottál már egészséges doppingról? gondolom nem.(az orvostudomány által alkalmazott szteroidok is csak a kezelés szempontjából "egészségesek") A házilag kotyvasztott fehérje turmixok sokkal drágábban és szennyezettebben jönnek ki mint egy középkategóriás tömegnövelő, vagy tejsavófehérje...
2011. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:

kevésbé káros szteroidok: stanazolol,primobolan depo(sok a hamis),masteron(nem ismerem pontosan,de nem sok mellékhatás mellé elég kemény eredményeket olvastam róla).

de szerintem ne itt kérdezz ilyeneket,mivel egyrészt mégha sokan használják is illegális.másrészt meg nemhiszem h szteroidokkal kellene élned,ha nem értessz hozzá komoly,egész életedre való negatív hatásokkal számolhatsz.

házilag készített fehérjemix nálam a sovány túró.a többi nem jó semmire,inkább egy ízletes turmix pl Cytopro.

2011. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. ápr. 26. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!