Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Track Power Protein...

Edzőbá kérdése:

Power Track Power Protein terméknek melyik a legjobb íze?

Figyelt kérdés
Olvastam, olyat, hogy + édesítőt ha rakunk hozzá, hihetetlenül jó lesz a csokis. Ez igaZ?

2013. ápr. 26. 23:32
1 2
 1/20 clint ***** válasza:
kizárolag a csokis.
2013. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mindegy, mert nem kellene szóját iszogatni. Tele van ösztrogén hormonokkal, allergizáló anyagokkal és a biológiai értéke is fele a tejsavóénak.
2013. ápr. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 clint ***** válasza:
ugyan már egy fehérjeporban hormon??? Ezt a tejsavó piacra dobásánál híresztelnék, azóta csak nevetséges rémhír.
2013. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerinted. Én inkább nem kockáztatok.
2013. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ajj.. akkor nem tudom mit vegyek, aminek jó is az árak, és nagyon finom és, lehet simán kevert, kazeines főleg. Tipp?:)
2013. ápr. 27. 15:21
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt írta az egyik forgalmazó, hogy a powertrackes power proteinben csak 30% a szója, a többi tejsavó stb..
2013. ápr. 27. 15:59
 8/20 anonim ***** válasza:
Inkább 70 a szója az íze, állaga alapján. Vegyél normális tejsavoproteint, pl myprotein koncentrátum 5kg, 17 ezer ft.
2013. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 clint ***** válasza:
Az amit linkeltél montez egy Szendi Gábor könyvből van ha jól olvastam, nos ez az ember alapból a táplálékkiegészítőket és a nagydózisu vitaminokat szidja, de időnként meg kifejezetten ajánlja a szóját. Egyszerűen zűrzavar az az ember. A power protein egy nagyon régi fehérje én 27 éves vok most és még 17 éves koromtól 20 éves koromig egyhuzamban ezt használtam és a környezetemben mindenki mível vidéken vagy ez vagy a méregdrága scitec volt. Senkin nem jelentkeztek magas ösztrogénre utaló jelek viszont igen szépen fejlődtünk tőle. A vegák meg 20 évvel tovább élnek átlagban mint a husevők és egészségesebbek. Sok ellenérv van.
2013. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 clint ***** válasza:
70 % a szója tartalma, régebben csak 50 volt.
2013. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!