Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik ember van jobb helyzetben?

Melyik ember van jobb helyzetben?

Figyelt kérdés
Melyik ember van előrébb, aki úgy kezd el kondizni hogy vékony, vagy akin túlsúly van?
2013. ápr. 28. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A túlsúly miatt picit erősebb lesz, de egyébként a vékonynak meg könnyebb lesz leszálkásítani, de hogyha a vékony csak simán extrém-ektomorf, a dagadék meg mezo-endomorf, akkor valszeg a dagadtnak megy fel több izom, de viszont ha mezo-ektomorf a vékony, akkor ő lesz a jobb(valszeg). De döntsd el te, elég sok mindentől függ.
2013. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van egy endomorf könnyebben növel izomtömeget, de nehéz lesz szálkás formát felmutatnia, míg egy ektomorf kisebb izomtömeggel is jobb, szálkásabb formában lesz. Ezért legjobb a mezomorfnak.:)
2013. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vagy lehet a pufi mezomorf is csak jól van tartva otthon.

egyik ismerősöm ilyen volt,és amikor a nagy otthoni zabák mellett elkezdett edzeni,nagyon komoly formába lendült pár év alatt.

the rock is ilyesmi fazonnak indult.

16 évesen 100 kiló volt alapból és így kezdett edzeni.

a soványnak meg kell tanulnia enni,tömni magát,ami egy keveset evőnek nagyon megterhelő és szerintem itt van a legnagyobb bukási,feladási lehetőség az egészben,mert számára annyit enni tartósan,mint amennyit egy nagy test fent tartása igényel nem tartható hosszabb távon,csak ha teljesen átformálja önmagát minden szinten.

2013. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem mezomorf vagyok, se túlsúlyos, hanem nagyon nagyon vékony. De tényleg nagyon. Enni nem tudok, ez a fő problémám, egyszerűen nem tudok, nincs étvágyam. Úgy gondoltam hogy hízok még 10 kilót, és elmegyek edzeni. De ez egyszerűen nem megy, mivel semmit se híztam, és ez elég zavaró. Tudtok valamit amitől jobb lesz az étvágyam és esetleg gyorsan tudnék tőle hízni? Nagyon megköszönném.
2013. ápr. 29. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell várni az edzéssel, menj most. Vegyél multivitamint és edzés utánra tömegnövelőt.
2013. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!