Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet a talpammal? Mennyi...

Mi lehet a talpammal? Mennyi idő múlva futhatok újra?

Figyelt kérdés
kb 3 hete egyik futas alkamlaval lett egy vizholyag a talpamon, ki is jott, de utana minden egyes futas alkalmaval ujra elojott..es van hogy a volt vizholyag helye meg ott volt es arra kepzodott uj...tegnap 6 kmt futottam es annyira felszakadt a borom, hogy jarni is alig birok, hozzaerni meg foleg. ergo futni se tuok:( mennyi ido kb amig visszano a bor? Milyen kremmel kenjem? kb 3-4 cm-es hely, neogranormonnal probaltam de nem hasznal tulsagosan...csak az a baj hogy fogyokurazom es futas nelkul nehezen megy... heti 3x jarok.

2013. ápr. 29. 15:03
 1/1 krisz.07 válasza:
Szerintem 1 vagy 2 hétig hanyagold a futást inkább menj el úszni vagy valami mást bicikliz az is megteszi.
2013. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!