Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit vélekedtek, fegyencedzés...

Mit vélekedtek, fegyencedzés vagy inkább konditerem?

Figyelt kérdés
Én 1 hónapja kezdtem el járni terembe,de viszont van bennem némi kétség még, mert ugye akkor túl komolyan vettem Paul Coach Wade: Fegyencedzés című könyvét amiben szinte minden a súlyzós edzés ellen van. De mivel én ektomorf is vagyok, ezért nekem muszáj a terem. Vagy ha mindkettőt csinálom az jó?
2013. ápr. 30. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a cél?!
2013. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát..na jó azért annyira nem vagyok már vékony mint régen, de nekem izomnövelés a cél, mert a vékony alkatom miatt nagyon nehezen jön rám bármi is. Viszont én végig olvastam a Fegyencedzést és kicsit így most furcsa a teremben, mert ugye leírta, hogy a súlyzós edzés ezt meg azt teszi tönkre, ilyen gerincproblémákat okoz stb..
2013. ápr. 30. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha izmosodni szeretnél egy bizonyos szintig jó a fegyenc,de utána már sajnos saját testsúly miatt nem lesz jó így hát súlyzós edzés kéne és tömegnövelős étrend!!!!!
2013. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem maradok a konditeremnél az biztos, maximum mellette csinálom a fegyencedzést. Az a baj, hogy mindenki mást mond és így elég nehézkes.
2013. ápr. 30. 21:17
 5/9 dirtboy ***** válasza:
mehet a kettő együtt nem ütik egymást
2013. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Fegyencedzés súlyzókról írt része csak marketing, hogy vegyék a könyvet, ne kondiba menjenek az emberek. persze súlyzózással ki lehet nyírni például a vállat, de csak ha ész nélkül csinálja az ember. Jól kell összerakni a gyakorlatokat. Sőt akár lehet a 2 módszert egyesíteni is.
2013. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor mégis lehet a kettőt egyszerre..ez nekem is eszembe jutott, hogy a kettő együtt nem lenne rossz, nagy baj nem lehet.
2013. ápr. 30. 21:22
 8/9 Szloboda Lajos válasza:
Az emberek nem idő milliomosok. Rendszeresen, megalkuvások nélkül, kitartóan végzett súlyzós edzés a hatásos. Ennél jobb szerintem nincs. A fegyenc edzés, tulajdonképpen izometriás edzés, ami egyáltalában nem új. Véleményem szerint van néhány fontos dolog. Mindig csinálni kell! Ha esik, ha fúj, ha rossz kedved van, ha jó, ha jól esik, ha rosszul. Tolni kell, mindig! A másik, hogy csak magaddal versenyezz, ne viszonyítsd magad máshoz. És még valami, ha hosszú távon akarod csinálni és nem néhány évig. Sohase kokszolj! Arra nem biztos, hogy lehetőséged lesz, hogy egész életedben nagy pénzeket fizess a cuccért. Én tizenhét éve csinálom szakadatlanul, későn kezdtem, harminc éves koromban. Előtte sokat úsztam, futottam, de nem gyúrtam. Egészen átalakult a testem. Akikkel kezdetben együtt gyúrtam a teremben és kokszoltak, már mind elmaradtak, mint a borravaló! Hatalmas lógó emlőik vannak és hájasak. Persze mindig jönnek új arcok, akik aztán eltűnnek. Hát ennyi! A mai ,,mindent azonnal" világban ez nem biztos, hogy népszerű álláspont, de távlatilag egészen biztosan megtérül!
2013. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De ez most nagyon sz*rul lett megfogalmazva .... fegyencedzés vagy konditerem ... :( a fegyencedzést ugyanúgy lehet konditerembe is (én is ott csinálom) ....
2013. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!