Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni konditere...

El szeretnék kezdeni konditerembe járni és nem tudom hogyan kezdjem el. Tudnátok mondani edzéstervet és étrendet?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, 180cm magas és 60kg. Szeretnék egy kis izmot szedni magamra, de nehezen jön fel rám bármi is. Hogyan kezdjek neki és melyik konditeremben 17.ker környékén?

2013. máj. 1. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch).

edzések [link]

2013. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lipton. ***** válasza:
Átmozgató edzésterv
2013. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Simon0211 ***** válasza:
Ezen az oldalon, amit már előttem is linkeltek találsz kezdő edzésterveket és tömegelő étrendeket valamint regisztráció után letölthetsz egy "Sárga kapszula" nevű rövid kis könyvet ami segít az alapok megismeréséhez. www.body.builder.hu Mindenesetre szerintem még fiatal vagy a testépítéshez, inkább kezdj egyenlőre csak a saját súlyoddal edzeni és a súlyokat hagy még odébb pár évre! A szabadsúlyos edzéshez az úgynevezett Fegyenc Edzés nevű edzésprogramot ajánlom, amit megvehetsz könyvben könyvesboltokban, vagy letölthetted torrent oldalakról!
2013. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kinek a választ. Az étrend milyen ételekből álljon, és ha Fegyenc edzést kezdem el abból is jó heti 3 edzés?
2013. máj. 1. 17:47
 5/8 Simon0211 ***** válasza:
A fegyenc edzés egy szabad súllyal kidolgozott edzésmódszer, melyben egyre nehezebb szintek vannak. Olvasd el könyvet abban mindent leírnak! És hagyd a konditermeket ilyen fiatalon még keress egy kondiparkot :)
2013. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is elöbb kezdd el a fegyencedzést és olyan 16-17 éves korodban kezdd el a kondit.

Gondolom még 14 évesen nem nagyon fogsz méregetni kaját(+anyukád főz), szóval próbálj meg minnél több húst,tojást,halat(fehérjét) enni.

2013. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fehérje hal,hús,tojás,túró.

Ch rizs,tésza.

2013. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :D Hasznosak voltak. Elolvasom a könyvet és elkezdem a Fegyenc edzést.
2013. máj. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!