Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől erős leszek?...

Szerintetek ettől erős leszek? És látszani fog?

Figyelt kérdés

Minden második nap 200 felülés, 40 szabályos fekvő támasz, 60 gugolás, 6kg os egykezes súlyzóval mozdulatok!

Ettől erős leszek?

És fog látszani?

A válaszokat előre is köszi!!


2013. máj. 1. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy szintig fejlődsz vele, de nagyon erős és izmos nem leszel vele.
2013. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nemakarok hegyomlás lenni:))

De akarok magamnak egy kis formát, hogy a strandon ne keljen szégyenlősködnöm!!:)

2013. máj. 1. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez az erőszintedtől függ. Ha pl. fekvőtámaszból egyhuzamban meg tudsz csinálni 40-et, akkor az úgy nem elég egy napra. Csinálj több sorozatot egy nap, mindig bukásig. Én a helyedben elosztanám, úgy, hogy minden nap 1-1 fajta gyakorlat, így kapsz egy 4 napos edzéstervet. Ha rendesen edzel, akkor nem fogod tudni minden második nap ugyan azt a gyakorlatot végrehajtani.

Jah és a 6 kilós súlyzós mozdulatok alatt mit értesz? Gondolom bicepsz az alap, de vállat, tricepszet, alkart, hátat is edzel velük? (Mondjuk hát edzésre nem lesz elég az a súly szerintem)

2013. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hegyomlás én sem vagyok, ahhoz kox is kellene, szóval naturálban saját testsúllyal + barbisúlyzóval tuti nem leszel még közepesen izmos sem. Elnézést, ha ez durván hanngzik, de ez az igazság.
2013. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát az a baj, hogy nemtudom, hogy hogy edzek...

Othon tudok csak és ezt tudtam össze hozni!!

De ha tudtok akkor mondjatok olyan edzéstervet amihez nem kell pluszba beszerezni semmit!!

2013. máj. 1. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre jó ez, de majd szerezz be nagyobb súlyzókat. Jó edzésterveket találsz a fegyencedzés című könyvben a saját testsúlyos edzéshez.
2013. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok köszi Montez!!
2013. máj. 1. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Felülés helyett vagy mellett más gyakorlat is kell hasra (felülést nem szabályosan végezve elég káros és alapból sem edzi minden hasizmot), sima fekvő helyett mehetne valami fekvő variáció, csak hogy ne legyen olyan unalmas. http://www.youtube.com/watch?v=J8OdgXIbliI guggolásra ugyanez inkább nehezisd nem kell ilyen sokat csinálni. Ha van lehetőséged súlyzót beszerezni jó lenne, mert ez elég kevés, de nem tudom a korod és a nemed, szóval lehet ez elég. Erős nem leszel azoktól amiket leirtál, erőre akkor edzel ha egy sorozatban 5-nél többet nem nagyon tudsz megcsinálni fekvőnél lehet ez mondjuk egykezes. Nem tudom sportolsz-e régebb óta egy kezdőn szinte minden mozgás meglátszik az első hónapokban, viszont később az erőedzéstől nem feltétlen lesz valaki nagyon izmos, csak erősebb lesz.
2013. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hivatalos edzésekre még nem jártam...kezdő vagyok!!

14 éves fiu vagyok!

2013. máj. 1. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!