Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Soha nem volt pénzünk sportokr...

Soha nem volt pénzünk sportokra/tevékenységekre. (? )

Figyelt kérdés

Anyukám egyedül nevel,tudom hogy nehéz neki meg minden,de soha nem tudtam semmilyen sportja járni mert nem volt rá pénzünk.

Ha valamibe is belekeztem egy két óránál nem tudtam többet menni.

Nagyon sok játékom van,és rendes ruháim is vannak,amiért nagyon hálás vagyok édesannyámnak.De nagyon szeretnék sportolni. Mit tehetnék?anyukám minden évben megígéri hogy járhatok valamire,de sajnos soha sem úgy lesz.A jegyeim jók.Hiányolom a sportot az életemből,a barátaimat tudják finanszírozni. Diákmunkára még nem mehetek.


12/l



2013. máj. 2. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha annyira sportolni akarsz, felveszel egy melegítőt, egy tornacipőt és kimész futni...
2013. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Suliban délutáni foglalkozások sem kerülnek semmibe.
2013. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Magán tanuló vagyok.
2013. máj. 2. 23:22
 4/13 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél sportolni?


Futni, saját súlyos edzés, vagy fél literes üdítős üvegeket megtöltesz homokkal és akkor van pár súlyzód.

Vagy egy olcsóbb valamilyen labda, és akkor majd játszol a parkban a barátaiddal ott.

2013. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igazából talaj tornázni vagy trambulinozni szeretnék,de otthon soha nem mertem neki kezdeni mert azt mondják hogy súlyos sérüléseket okozhatok magamnak.(meg nincs elég hely) és nem tudom hogy kezdjek neki.


de anyukám megígérte hogy majd folyamatosan kapok egy kis zsebpénzt,és abban reménykedem hogy ha össze gyüjtöm akkor tudok majd járni sportolni,ahól egy oktató megtanít.


nagyon szépen kösszönöm a válaszokat még jöhetnek.Kedvesek vagytok hogy szántok rám egy kis időt.

2013. máj. 3. 09:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Elkezdhetsz parkourozni is, lehet olyan barátokra teszel szert, akiknek van kapcsolata valami teremmel ahol vannak szivacsok és be tudtok menni gyakorolni, az hasonlít a tornához, amíg nincs pénz átmenetileg jó megoldás. Vagy beruháztok egy használt görkoriba, aztán az meglesz onnantól, és amikor kedved van fogod és kimész gurulni.
2013. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy akkor itt nagyon sok tornászeterem van ahol ezekre mind megtudnak tanitani, van szivacsgödör, trambulin minden és egy/másfé óra általában 1000ft de van olcsóbb is, illetve ha bérletet veszel az is 5-6ezer ft egy hónapra mi soknak tűnhet de ezért heti 2-3x mehetsz, ha nem fér bele akkor lehet ált. félbérletet is venni ami 3000ft és akkor minden héten mehetsz egyszer! Ha nem fér bele akkor járj futni, vagy csinálj saját testsúlyos edzést, + a suliban lévő sportok is ingyenesek kell hogy legyenek(kosár,kézi,röpi) ha nem azok akkor egy pár baráttal menjetek ki valahova,vigyetek labdát és hajrá:)
2013. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából ameddig suliba jártam semmi sem volt ingyenes.Volt kosár karate meg foci de mindegyik fizetős volt és nem is olcsó.De budapesten laktam és ott soha sem láttam ilyen jó árban tornát vagy más sportot,amit láttam az mind egy hónapban 10.000 ezer vagy több volt.Most már mamámnál vagyok vídéken.Azért kösszönöm nem fogom feladni
2013. máj. 3. 13:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova jártál :D Én suliban ingyen jártam tornára, teniszre, ping-pongra, külön tesi órára.
2013. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó neked,amég suliba jártam minden sport fizetős volt...és még drágák is voltak,az edzők meg elég bunkók..
2013. máj. 3. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!