Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Soha nem volt pénzünk sportokr...

Soha nem volt pénzünk sportokra/tevékenységekre. (? )

Figyelt kérdés

Anyukám egyedül nevel,tudom hogy nehéz neki meg minden,de soha nem tudtam semmilyen sportja járni mert nem volt rá pénzünk.

Ha valamibe is belekeztem egy két óránál nem tudtam többet menni.

Nagyon sok játékom van,és rendes ruháim is vannak,amiért nagyon hálás vagyok édesannyámnak.De nagyon szeretnék sportolni. Mit tehetnék?anyukám minden évben megígéri hogy járhatok valamire,de sajnos soha sem úgy lesz.A jegyeim jók.Hiányolom a sportot az életemből,a barátaimat tudják finanszírozni. Diákmunkára még nem mehetek.


12/l



2013. máj. 2. 22:15
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én anno 6k HUF/hó -ért jártam focira, ne búsúlj, vannak olcsó helyek, csak nem a top 1 klubnál kell kezdeni ;)

13/F

2013. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jaj de aranyos vagy!

menj bicajozni akkor, kérd kölcsön vmi rokontól ha neked nincs :P de am nincs jobb ötletem, talán keress vmi aerobik videókat a neten és csináld azt :)

2013. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kösszönöm a válaszaitokat,futni nem nagyon tudok mert hamar befuladok,vagyis nagyon száraz lesz a torkom és beszorul a levegő :-(


De elkezdek nyújtani és szeretnék egy francia spárgát megcsinálni,vagy hídba lemenni.Igazából a kaleidó sztár nevű mese/anime nagyon ösztönöz mert a lány soha nem adja fel.

2013. máj. 4. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!