Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem egészséges teli...

Miért nem egészséges teli gyomorral sportolni?

Figyelt kérdés
Én már egész kicsi korom óta ha sportolok előtte degeszre eszem magam. Tudom, hogy ez így nem egészséges. De miért nem? Mitől másabb, ha nem, vagy alig eszek?

2013. máj. 4. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy bírod, hogy nem fordul fel a gyomrod? Nekem a gondolatától is már hányingerem van. Amúgy szerintem más komolyabb bajod nem lesz tőle. Ha bírod és nem kell hánynod mikor tele gyomorral mozogsz, hát akkor egészségedre! :D
2013. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
milyen sportot űzöl ugye nem sakk?
2013. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem sakk :) Foci, küzdősport, futás.
2013. máj. 4. 12:46
 4/6 dirtboy ***** válasza:
ezeknél mind azért rossz mert hányingert okozhat,émelygést és nem tudod kihozni magadból a maximumot sem mert tele a hasad és emésztesz.
2013. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
... és ha tele van a hasad, akkor a szervezeted elsődleges feladata az étel megemésztése lesz, ezáltal kevesebb vér jut más helyekre, pl láb, így romlik a teljesítményed.
2013. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem hatalmas mértékben ront a teljesítményemen, ha teli hassal edzek. Mivel érzem hogy tele a hasam a levegőt se tudom olyan könnyedén venni mint normál esetben, na meg aztán küzdősport-edzéseken ha mondjuk sparring közben bekapsz egy ütést gyomorra úgy hogy tele a hasad, na az nem kellemes. Ott személy szerint csak pár hajszál választott el attól hogy összehányjam magam. Szóval nem tudom elképzelni hogy vagy képes teli gyomorral edzeni:D
2013. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!