Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gömbölyűbb feneket,2,5 kg...

Kékvelurcipő kérdése:

Gömbölyűbb feneket,2,5 kg súlyzóval el lehet érni?

Figyelt kérdés

Nagyobb, gömbölyűbb popsit szeretnék, utána olvastam és mindenhol azt írják, hogy nagy súllyokkal, kis ismétlésszámú gyakorlatokat kell végezni.

5kg os lábsúllyal csináltam a "klasszikus" négykézlább állásos, láb-hátrafeszítős gyakorlatot, igyekeztem az ismétlésszámot és a sorozatokat fokozatosan felépíteni, de sajnos 3 hét után olyan ízületi fájdalmak jelentkeztek a combízületemben, hogy abba kellett hagyjam az edzést. (2 naponta csináltam, 1 pihenőnap közbeiktatásával)

Kérdésem az, hogy 2,5 kg-os súllyal is el lehet-e érni a farizom növekedését, fenék gömbölyödését?

Vagy , ha fokozatosan edzek (elösször lábsúly nélkül pár hétig, aztán kis súly, végül nagy) akkor kivédhető-e az ízületi fájbdalom?


Popsiból fogyni nagyon nem szeretnék így is elég kicsi.


Köszi a válaszokat előre is!

Nagyon gyakorlatlan vagyok még a témában.



2013. máj. 4. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Eleinte elég az 5 kiló de idővel már nem ér semmit.

Menj konditerembe.

2013. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nagyobb súlyos guggolás, kitörés és merevlábas felhúzás kell. Ettől lesz kerek, izmos fenék.
2013. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha nincs pasid szívesen dicsérem a feneked, és akkor nem kell kerekíteni. Írj privátot :D
2013. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De nekem pont az a bajom, hogy már az 5 kilóstól is isszonyatos ízületi fájdalmaim lettek :(

Arra vagyok kiváncsi, ha fokozatosan csinálom (elösször súly nélkül kezdem akkor bíni fogom-e késöbb az 5 kilósat vagy, ha nem akkor elég-e a 2,5 kg?

2013. máj. 4. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Bírni fogod. + vegyél ízületvédő tápkieget, pl arthroxon, j-x, arthro guard. Menjen mellé még omega3 kapszula + sok vizet igyál. Így nem lesz gond.
2013. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! ki fogom próbálni ezeket. :)
2013. máj. 4. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!