Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki iskolába...

Van itt olyan aki iskolába jár és mellette gyur és étrende is van. Már jelentős változás van rajta?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 09:56
 1/7 Zakathol ***** válasza:

Mi köze van ennek a suliba járáshoz?

Ha étrendje van (tfh. normális) és gyúr, akkor változni fog.

2013. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert a suliban nem anyira lehet megoldani az étrendet mint annak aki egésznap otthonv an.
2013. máj. 6. 13:04
 3/7 Frontosa ***** válasza:

Aki dolgozik az is megoldja valahogy.

Suliban még könnyebb is, mert óránként van szünet, simán tudod tartani a napi 6-szori étkezést.

Üdv,

2013. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zakathol ***** válasza:

Ezt általában azok mondják akik kifogásokat keresnek.


Hideg rizs+csirkemell kis műanyag dobozkába és el van intézve. 10perces szünetben simán be lehet lapátolni. Nyilván nem gasztronómiai élvezet, de nem is az a cél.


Ha pedig ez nem működik, egy étkezést még mindig ki lehet váltani egy fehérjeturmix+darált zapbehely kombinációval. Azt 5 perc letuszkolni.

2013. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én mindig szendvicseket vittem

és állandóan ettem

2013. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Suliba járok és mellette edzek is. Étrendem úgy ahogy van, de nem tökéletes. Egyik oszttársam is edz, ő komolyabban nyomja, elég jó formája van. Versenyre is szokott járni de inkább erőemelő versenyek. Pl fekvenyomás rekordja 150 kg
2013. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szendvicsbe mi volt neked?
2013. máj. 6. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!