Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sima Jumbo-t, Whey Gainer...

Sima Jumbo-t, Whey Gainer 35-öt vagy Mass 20-at Keratin Monohydráttal ajánlanátok egy teljesen kezdő testépítőnek?

Figyelt kérdés
A Jumbo nem túl olcsó, de kisebb adagokban szedném, és így egy 4kg-os adag kihúzná egy hónapig. A Whey Gainer 35-ről sok jót hallottam, a gyártójáról viszont megoszlanak a vélemények. A Mass 20 önmagában olcsóbb, de ha Keratint is veszek hozzá, nagyjából ugyanott vagyok. Az étrendem rendben van. 183/70 kiló vagyok, augusztus végére szeretném elérni a 75-80-at. Szerintetek ez lehetséges? Nem muszály ha nem 100%-ban izom.......

2012. júl. 1. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
kreatin még nemkell, az biztos jumbo jó, ha az étrend rendben. a többit sajnos nem ismerem.
2012. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kreatin fölösleges még. A sima Jumbo-t cseréld le Jumbo proff.-ra mert a sima túlságosan zsírosít még normális étrend mellett is.De ha ennél jobbat akarsz akkor tudom ajánlani az MHP Up your mass-t vagy kikeverheted magadnak is a tömegnövelőt fehérje+dextrózzal ha olcsóbban akarsz kijönni de én pl magamnak inkább megveszem a sima tömegnövelőt. :)
2012. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én alapból nem vennék olyan tömegnövelőt, amiben 30% alatt van a fehérjetartalom. Így ezek jöhetnek képbe: Jumbo prof, Gaspari Real mass, Volumass 35, Dymatize hi protein gainer, MHP up your mass, Isomass extreme gainer, BSN true mass és ez: [link]
2012. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hízásra hajlamos, sőt, lehet, hogy "hardgainer" vagyok. Májusig koleszos voltam, az étrendem szörnyű volt. Egy hónap alatt, normális kajálással 5 kilót híztam. Én inkább majd egy doboz fent felsorolt termék elfogyasztása után vennék Volumass-t. Ma előszőr lépek be sportlétesítménybe életemben, szóval nem tudom mi lesz. Még csak tesiórám sem volt......
2012. júl. 2. 07:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, megnéztem ez a mass-ot és whey gainer-t. mass kiesik mert 10g fehérje, az semmi. másik még elmegy. de fehérje legyen minimum 30%, az kell. ha kicsit hízékony is vagy volumass akkor is jó, jumbo prof. akkor már nem, azt inkább ha nehezebben hízó vagy. de azt is csinálhatod hogy veszel külön proteint + dextrózt/vitargot (utóbbi jobb) és kikevered magadnak edzés utánra. és akkor tényleg megtudod csinálni a neked legjobbat. igaz akkor nemlesznek benne ilyen adalékanyagok de a tömegnövelők alapból is elhanyagolható mennyiséget tartalmaznak.
2012. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és ha ma először mész nagyon vigyázz! fokozatosság. kis súlyokkal kezd az elején és tanuld meg a gyakorlatok helyes végrehajtását. sok sikert:)
2012. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül a Whey Gainer 35 mellett döntöttem :), majd ha elfogy veszek egy Jumbo-t.
2012. júl. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!