Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinevetnének így egy konditere...

Kinevetnének így egy konditeremben?

Figyelt kérdés

Kinevetnének, ha öltönyben, és lakkcipőben járnék edzeni?

Igazából nincs nagyon kedvem átöltözni edzés előtt, meg időpazarlás is. Úgy gondoltam, hogy munka után egyből mennék, és már kezdeném is.


Illetve: edzés utánra mennyire jó a Jumbo Prof? Vagy maradjak a tejsavó+vitargo kombónál?



#edzés #öltönyös emberek támadása
2013. máj. 9. 23:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Eléggé fura lenne, szerintem te sem gondoltad komolyan kérdező.:)


Maradj a tejsavó + vitargonál, de a jumbo prof is teljesen megfelelő.

2013. máj. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szólj majd mikor nevessek. egyébként jómagam is öltönyben járok, de persze átöltözöm. Evezésnél kicsit se szakadna el . :DDD sírnék a nevetéstől ha egy alak így jönne le. :D
2013. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem qrvára nem úgy gondolta hogy öltönybe áll le fekvenyomni. Hanem edzés előtt nincs kedve átöltözni, de úgy hogy hazamenni és úgy átöltözni mondjuk melegítőbe és úgy menni el eleve edzeni. Ha így gondoltad, és attól félsz hogy azért kiröhögnek mert te öltönybe mész be az öltözőbe, és ott átöltözöl, aztán meg edzés után vissza az öltöny és úgy mész haza, ha emiatt valaki kiröhög akkor annak szerintem gratulálj a gyökérségéhez.
2013. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Linkoln ***** válasza:

Szerintem is baromság, az érvek ellene jók.

Én öltönyben szoktam kerékpárral menni a munkába, és ott is hülyének néznek... :D Pedig elegáns a bringám, de ennyit ér.

2013. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak az öltröny miatt nem mennék, nagyon izzadok, meg meleg van benne.


Ki nem szarja le mit gondolnak? Menjenek a pics*ba :D

2013. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki besz@rna a röhögéstől és egy idiótának néznének persze nem ok nélkül... Még is hogy lehetne már öltönybe meg lakcipőbe kondiba menni? Ne röhögtess már.
2013. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szakadnék
2013. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én kinyulnék, az biztos. Fekve nyomás az tuti világszám lenne öltönyben. :D:D:D
2019. ápr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!