Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Undorodok magamtól! Mit tegyek?

Undorodok magamtól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

kb 2 évvel ezelött 85kg-rol lefogytam 65kg-ra. Azóta tartom vissza szedtem kb 5 kg-ot. Ugymond tartom ezt a sulyt, viszont a fogyásnak köszönhetöen van ahol a böröm csikos. Ez legjobban a hasamon zavar. A combom pedig narancsbörös. Nem tudom mit kezdjek magammal, hogy tetszhetnék bárkinek is, ha magamnak nem tetszek? Látszatra senki megnem mondja rólam hogy ennyire nem vagyok megelégedve magammal, hiszen nagyon jol öltözködök, magassarkukban járok, magabiztosnak tünök külsö szemmel, pedig igazábol gyülölöm a kinézetemet. Büszke vagyok arra hogy sikeresen fogytam, de egyszerüen nem birom felfogni hogy miért kell nekem mindig azzal szenvednem hogy ne hizzak vissza, és hogy mit kezdhetnék a "drága" csikjaimmal, és narancsböreimmel. Mit tegyek?

18L


2013. máj. 12. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
85ről 65re és ilyen lett a bőröd?főleg ilyen fiatalon? az dúrva.menj orvoshoz ő segít!
2013. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutatsz egy képet? Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy lehet vele kezdeni akármit is, de mint fiú, azt mondanám, nem zavarna az ilyen egyáltalán.
2013. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar egy ki narancsbőr a nőkön. Mit lehet tenni? Jó étrend, no,cukor, no fehérliszt, súlyzós edzés + aerob edzés.
2013. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

A súly ne érdekeljen, senki sem mérleggel a szemében járkál, a kinézet fontosabb.

A kinézetben pedig a sport és az étkezés tud legjobban segíteni. Ha alkatilag ilyen narancsbőrös, striás, hízós vagy, akkor szar neked, mert teljes életmódváltás kell az álomalakhoz, sok odafigyelés, de a dolog nem lehetetlen! De kell hozzá egy nagyon erős motiváció. Ezek a fitnesses dolgok alkalmasak erre (és bármilyen "alfaja", legyen az a fitness, testépítés, kettlebellezés, trx, crossfit, bármi).

2013. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!