Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ennyit sportolok akkor...

Ha ennyit sportolok akkor ugye szép karcsú leszek és nem lesznek óriás izmaim? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eldöntöttem ,hogy rendszeresen fogok sportolni és egészségesen táplálkozok. Hetente 3x 1 vagy 1.5 órát tornázok itt van hasra lábra mindenre. + lenne egy 30 lábtornás nap és egy 30 perces hastornás nap. Ezeket szépen beosztanám.

Ugye így szép vékony és karcsú leszek?


Pl ilyen: [link]


és nem ilyen:


[link]


2013. máj. 13. 18:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok durván izmosodni csak szép karcsú formás testet szeretnék.
2013. máj. 13. 18:19
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy nő naturálban nem lehet túl izmos, csak koxal. Tehát ha akarnál sem lennél túl izmos, nem még ha nem is akarsz.:)
2013. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz azért keményen kell edzeni hogy olyan legyél, és nem 2 nap alatt. Szóval ne izgulj nem leszel olyan, de amúgy se egyik napról a másikra történik. Ha majd elérted a kívánt formát akkor csak annyit edzel majd amivel tartani lehet.
2013. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

attól nem kell soha félni hogy túl izmos lesz az ember. :)

a tornázástól, aerobictól nem fognak növeledni az izmaid.

arra ügyelj hogy ne egyél több szénhidrátot mint amennyit igényelsz. szerintem müködni fog, csak járj szorgosan. :)

2013. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A heti 3 alkalom jó. De a többi infó kevés. Nem a percek számítanak!! Milyen gyakorlatokat csinálnál , hány ismétlés, hány sorozat? Teljes testre edz ne csak 1 izomra ha kezdő vagy. Ahhoz , hogy alakod legyen mint rékának nagyon szigorú étrend kell és szigorú több éves konditermi súlyos edzés rendes edzéstervvel. Aki az első képen van nem izmos, csak vékony, és ez egy erősen photoshoppolt kép:D + infó - tök mindegy mit csinálsz ha nem eszel normálisan nem fogsz változni. Szóval nézz valami súlyodnak megfelelő étrendet attól függően, hogy izmosodni szeretnél vagy fogynod kell:)
2013. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

annyira izmos nem akarok lenni mint Réka, szép az is ,de olyat nem akarok...

Egész testre tornázok amikor a 1 órás edzést csinálom a fél órás az meg pl pilates lábra vagy hasra vagy tánc...

2013. máj. 13. 18:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Réka nem is a tornától lett olyan izmos, hanem kemény súlyzós edzésektől, szóval ne aggódj nem leszel túl izmos.
2013. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ami az első képen van az undorító már bocs. Mintha valami anorexiával foglalkozó oldalt nézegetnék. Hidd el, ha keményen edzel étrend mellett nem lesz brutális nagy bicepszed, de egy kis izommal jobban fogsz kinézni és a szél sem fog elfújni. Nekem pl. a 2 kép is kicsit túlzás, de elfogadhatóbb szerintem mint az első.
2013. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
" hasra tánc" ...:D:D Attól nem lesz izmos=formás=karcsú=csinos=vékony + egyéb szinonimák. Ahhoz hasprés/lábemelés lenne jó + diéta.
2013. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*hoppá félreolvastam, javitás : pilates nem igazán "alakformáló" , töltsd a fegyencedzés című könyvet, nézd át, nem hosszú, abban nagyon jó és hasznos gyakorlatok vannak , ha jó az étkezésed akkor lesz változás ..és nyugi nem abba az irányba ahogy réka kinéz:)
2013. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!