Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt látszódhat...

Mennyi idő alatt látszódhat változás az alakomon?

Figyelt kérdés

Napi átlag kb. 1óra edzés (hetente akár több is mint 7, attól függ).

Nem szigorú, de betartott diéta. (Kevés tészta, kenyér, nasi terén csak max müzlis, illetve heti max 1, sok zöldség, este 6 után semmi kaja)

Nincs olyan szar alkatom, de azért van mit formálni rajta. Szerintetek mennyi idő, mire ha én nem is, de más látja a változást?


2013. máj. 13. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a 6 után nem evés egy óriási baromság. Ilyet a kiskegyedben írnak, felejtsd el. Mehet este is pl sovány hús-zöldség vagy sovány túró.

Sok fehérje kell és kevés ch. Edzés: heti 3 súlyzós + 3-4 aerob edzés, pl kocogás, bicaj.

2013. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az edzés az kb. stimmel, én is ilyet terveztem :)

Az a baj az evés résszel, hogy imádok sütni-főzni, és most otthon is vagyok, tehát elég nehéz leállni. Ezért akarok többet sportolni, hogy ezzel kompenzáljam :D

2013. máj. 13. 22:00
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerinted mondjuk június végéig látszódna a változás?

Az csak 1,5 hónap, remélem igen, mert olyan típus vagyok, hogy akkor hajtok valamit, ha látom értelmét.

2013. máj. 13. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó a diétád (ezen múlik a nagy része), akkor heti 0,5-1kg lehet a fogyás. Szóval másfél hónap alatt látszani fog.
2013. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!