Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csirkemell sonka valódi...

Csirkemell sonka valódi fehérjetartalma?

Figyelt kérdés

Üdv!

Úgy tudom a csirkemell sonkában kb. ugyanannyi fehérje van, mint azonos mennyiségű csirkemellben. Az a kérdésem, hogy ez ugyanúgy fel is szívódik? Mert ugyebár a sonka nincs nagyon túlsütve, és mivel tudtommal a nyers tojás sem nagyon hasznosul így érdekel, hogy hogy működik ez a sonkánál. Mit tudtok erről?


2013. máj. 14. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Kevesebb fehérje van benne. 100g-ban15g, míg a csirkemellben 24g.

Egyébként felszívódik rendesen, de olcsóbban jössz ki normális csirkemellel, mint sonkával.


[link]

2013. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, olyan is van amiben 21 g van 100g-ban és még csak szója sincs benne. Mig a tesco-s csirkemellben 17g fehérje van. Figyelh ha neked kényelmesebb ebből fedezni egy részét mint rendes csirkemellből akkor én nem látom akadályát hogy így tegyél, csak figyelj arra hogy fehérjeforrásoknál mindig a legfeldogozatlanabbat edd
2013. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De az még mindig nem 24g /100g. És számold már ki hogy mennyi, ha sonkából veszed meg azt a fehérjemennyiséget és mennyi ha rendes húsból, nem adalékanyagos sz@rból!
2013. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam ha neki úgy kényelmesebb. Nem hal bele mindenki amnyi pénzbe
2013. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
okés, én csak leírom, hogy a legjobb szerintem, aztán ennyi.:)
2013. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg ugye azt is irtam hogy csak egy kis részét fedezze így
2013. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
a kis részt nem írtad, csak egy részét.:)
2013. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!