Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Kövérnek számíto...

Lányok, fiúk! Kövérnek számítok ezzel az alakkal? Véleményt!

Figyelt kérdés

Kép: [link]


Strandon nem kell cikinek éreznem pl azt, hogy kövér vagyok?


2 éve kezdtem el az alakreformot, 94kg voltam és 178cm, most 2 évvel később 74 vagyok és 183 cm magas. Mindig szégyelltem az alakom, de úgy érzem most már kezd jó lenni. :)


Mi a véleményetek??


U.I: ha már benéztél írj kérlek min egy két szavas véleményt, vagy várok tippeket is, hogy hogyan tudnám magam még jobban formásítani.


Előre is köszönöm!


17/f



2013. máj. 14. 19:18
 1/5 anonim válasza:

Kövér?! Hol lennél az???

Inkább izmosodj. Súlyzozz, felülésezz

2013. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok a fogyáshoz! Jó az a alakod, egyáltalán nincs mit szégyellned rajta! Én azt mondom, hogy már ne fogyózz tovább! Ez így pont jó. Hogy még jobb legyen, edzzél, gyúrjál még, izmosodj!
2013. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van még zsír, de átlagos alkatod van, nem kell semmiképpen sem szégyellni. Eddz továbbra is keményen + jó étrend.

Heti 3 súlyzós edzés + 3-4 aerob edzés, sok fehérje, közepes ch és lesz eredmény.

2013. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kövér nem vagy. Konditerem - és az eggyel fentebb leírtakat érdemes lenne követned, ha kitartó vagy és nem hagyod abba a sportolást, 1-2 év és nagyon jó alakod lehet.
2013. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem is ne fogyózz hanem izmosodj.karra, mellre,hátra,hasra,lábra nyomathatod ezerrel és akkor jó leszel:)
2013. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!