Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy vegyek proteint vagy ne vegyek. (? )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez az 1001. kérdés, de mégsem tudom, mit csináljak.

18 éves fiú vagyok, 180cm és kereken 60 kg. Elég sovány vagyok, nincs sok izom rajtam, de szerintem a szálkásodásra vagyok hajlamos, a hízásra viszont nem.

Most érettségi után lenne időm kondizni itthon, és konditeremben egyaránt. Szeretnék legalább egy kicsit vastagabb lenni az iskolakezdésig. Nem muszáj rögtön izmokra gondolni, elég lenne 10 kiló is :)



2013. máj. 15. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig jól jön edzés után egy protein shake, de tömegnöveléskor kellene hozzá 40-50g gyors szénhidrát is, pl dextróz. Gyors ch csak edzés után menjen a proteinhez. Reggel pedig :zabpehely + protein.

A kaját is tedd rendbe, számold ki, hogy nálad legyen meg napi 120-140g fehérje és 300-350g ch, 60g zsír. A zsírok nagyobb része telítetlen legyen, pl haolaj, lenmagolaj, magvak.

2013. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat! :)
2013. máj. 15. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Pirosat vegyél !
2013. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!