Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erő, izom miért van nálam...

Erő, izom miért van nálam fordítva?

Figyelt kérdés

már egy jó ideje kb féléve tudom magamnak a tápanyagot,mivel idáig házikoszton éltem,de munkát szereztem szóval tápanyag már megvan, tömegnövelő étrendet követek,de valahogy nem érzem az erőt csak az izomtömeg kezdett meg indulni rám,de sajna az erő meg nem jön..mit kéne csinálnom


nem arról van szó nincs erőm,de egyszóval nem érzem a testemben az erőt csak inkább izomzatilag vagyok szép oszt ennyi..nekem való ez a gyúrás?


2013. máj. 15. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj nagyobb súlyokra is, amivel 4-5 megy egy sorozatban. Így lesz erő is.
2013. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

montez köszönöm mester :) egy rajongó aki sokat olvasott már a tapasztalt tudásodból itt az oldalon :)


de így lessz izom növekedés attól? mert ugye azt szokták mondani 8-12 közé kéne esni az ismétlés számnak?

2013. máj. 15. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont fordítva van. Alig jön a tömeg viszont a súlyt mindig emelnem kell. Az étrend nekem is helyén van mégis :/
2013. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mármint tökmindegy,hogy milyen szériaszámot és ismétlést nyomatok? ugyis a táplálkozástól függ a kinézet?
2013. máj. 15. 13:09
 5/7 A kérdező kommentje:

és még egy kérdés szerinted megdobná a fejlődést ha bedobnám 1 hétre ezt az edzéstervet kicsit megindítani a fejlődést?

[link]

2013. máj. 15. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden edzésen kell ekkora súly. Máskor mehet 10-es sorozat.
2013. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Linkoln ***** válasza:
100%

Az izom teljesítmény a legnagyobb ajándék ami jöhet, kedves válaszoló örülj ha alig nehezedsz még is sokat erősödsz!

A kérdezőnek meg. Lehet hogy sokat edzel és fokozatosan kiégsz.. Bizonyosodj meg róla hogy rendesen edzel. Ha a kajád tényleg okés más nem nagyon lehet.

Esetleg edz erőállóképességre magasabb ismétlésszámmal, illetve kardiora is kicsit, légzés, szív, érrendszer fejlesztés után sokkal hatékonyabban nó a teljesítmény.

2013. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!