Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gerincferdüléssel is emelhetek...

Gerincferdüléssel is emelhetek súlyt? [többi lent]

Figyelt kérdés
Nem olyan nagy súlyra gondoltam kb 20-25kg. Kicsit előrehajolva szoktam emelgetni, lehet így bármi probléma a gerincemmel? Lehet rossz a kategória bocsi e miatt :D
2013. máj. 15. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy emelgetni nem a legjobb rá!

De a torna az ajánlott !

2013. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szoktam olyan sokat :D kicsit behajolva bicepszből emelgetni szoktam 1 nap kb 5x30 at. köszi a választ.
2013. máj. 15. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Behajolva nem a legjobb.

Ha gondolod irj üzenetet,ott segitek többet.

2013. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kettlebellt azt igen.

sőt,ha megtanultál rendesen mozogni,tartani magad,akkor konditeremben is szinte mindent,csak a hosszirányú gyakorlatokat a problémádhoz illő súllyal és az egyoldali terhelés kihagyásával.

2013. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gerincferdülés és gerincferdülés között is óriási különbség van, nekem is van egy kicsi, az én orvosom kimondottan ajánlotta a konditermi edzést, a hátam mélyizmai edzésére, de van olyan batátom, akinek kicsi kora óta brutál gerincferdülése van, 5 kg többet nem emelhet... az orvosodat kérdezd, ne minket, fogalmunk nincs a gerinced állapotáról...
2013. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet olyan súlyos mivel nem adták meg hány fokos a ferdülés. Orvosom azt mondta ne nagyon emeljek nagy súlyokat de sztem ez nem nagy súly. Meg már nem is kell járnom vizsgálatra.
2013. máj. 16. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!