Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Végezhetek egykezes fekvőtámas...

✮ʝօк&# kérdése:

Végezhetek egykezes fekvőtámaszt gerincferdüléssel?

Figyelt kérdés
A kedvenc erősítő gyakorlatom, a gyógytornász szerint viszont nem ajánlatos, mivel van egy pici oldalirányú gerincferdülésem. Szívesen hallgatnék rá, de tényleg imádom ezt a gyakorlatot. Nagy baj beiktatom az edzésembe? És mi a helyzet az egylábas guggolással?

2013. máj. 14. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem az,hogy napi vagy heti pár 10 percet eltöltesz a gyakorlattal,az megközelítőleg sem olyan káros-sőt semennyire se-mint ha egész nap sz@r,hibás tartással állsz,ülsz,hajolsz létezel és terheled szét a gerinced.

ez utóbbi az,amiből lehetnek később gondok is akár,nem egy rövid edzésidőtől st testsúllyal.

2013. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Naigen. Keményen edzek, de megtiltotta nekem az asszimmetrikus gyakorlatokat. Pedig azok az igazán nehéz erősítő gyakorlatok. És sokáig nem csináltam, de egyre jobban kívánom belevetni magam újra a mély vízbe.
2013. máj. 14. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!