Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az edzés vajon jó lesz...

Ez az edzés vajon jó lesz ideiglenesen?

Figyelt kérdés
Majd elmegyek kondizni, de most még csak otthon tudok edzeni. Nem követek pontos számokat( pl. 20 fekvő 50 felülés) hanem addig csinálom amíg már 1-se megy több, és ezt annyi sorozatban amennyiben tudom. Van benne fekvő, lábemelés(sajnos nem függeszkedve, hiába van húzódszkodó rudam azon irtó kényelmetlen , bár az is lehet hogy még gyenge vagyok hozzá)húzódszkodás, guggolás és hasprés. Ezeket csinálgatom, lesz ennek értelme? Meg fog látszódni egy idő után?
2013. máj. 16. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, talán, de nehezítsd a gyakorlatokat, fegyencedzést töltsd le
2013. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Étrend is kell mellé, ami a nem a "megpróbálok úgy enni"-ből áll, és legyenek pihenőnapok mert könnyen túlerölteted magad. Én így húztam meg sikeresen a bal tricepszem. Azóta nem bírok fekvőzni, mert belenyilal rendesen.
2013. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kell letölteni, megvan a fegyenc könyvben, megvettem :) De az nekem túl lassú és unalmas.
2013. máj. 16. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
a fegyencedzés 1 rakás kaki :D
2013. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!