Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fekvőtámasz megváltoztathatj...

A fekvőtámasz megváltoztathatja a mellem formáját? (nő vagyok)

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Max nagyon picit. Ha kalória pluszban vagy az edzés ellenére is, akkor lehet izomnövekedés(nem sok, arra nem alkalmas a sima fekvőtámasz), ami picit kiemeli a mellet. De nem emeli meg, mivel a tartószövetek nem lesznek már erősebbek, tehát a tartása az nem javul:

[link]

[link]


Ha viszont kalória mínuszba kerülsz, azaz fogysz, akkor mellből is fogyhatsz.

2013. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az attól függ, hogy mit értesz pontosan a "megváltoztatáson". a formán nem igazán lehet változtatni, mert ez tényleg genetika. ha fogysz, akkor fogyhatsz a melledből is és akkor kisebb lehet vagy éppenséggel a megnyúlt bőr miatt lehet hogy lógni fog..
2013. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt szeretném, ha nem ereszkedne meg, de a formájával elégedett vagyok, épp ezért attól tartok kicsit, hogy megváltozik a formája, ha most elkezdem a mellizmomat edzeni (mert olvastam ilyet is, hogy körültekintően kell mellizmot edzeni, mert ha egyszer rosszul csináltuk, visszafordíthatatlan).
2013. máj. 17. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hétköznapi szinten nem kell aggódni, pláne egy kis fekvőátmaszozástól.
2013. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!