Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozdulatokkal tüntessem...

Milyen mozdulatokkal tüntessem el a lapocka környékén összegyűlt "hájréteget"?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el sportolni és odafigyelni arra, hogy mit eszek, ami meg is látszik a hasamon és a combjaimon, de a hátamat nem igazán tudom, hogy hogyan eddzem. (fekvőtámaszt szoktam csinálni talán ez egy kicsit fog segíteni rajtam, de kétlem, hogy az a kemény 10 darab amit meg tudok csinálni elegendő lenne a célhoz)

#hátformálás
2013. máj. 19. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Nekem a hat erositesehez mindig az alabbi valt be: (nem jut eszembe a neve)


Hasra fekszel, a labadat beakasztod butor, agy ala. Esetleg csak bokaig vagy combig is lehet.

A ket kezed a nyakadra teszed osszekulcsolva. Igy emelgeted a torzsedet fel s le.

Fekvoben sosem voltam jo, de ezt orakig tudtam csinalni.


Popsira, combra, hatra tokeletes. :)

2013. máj. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, nem tudsz csak a lapocka környékéről fogyni.
2013. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első kommentelő tudom mire gondolsz, az iskolában is volt ilyen felmérés azt hiszem szimplán törzsemelés a neve de mi stílusosan "repülésnek" hívtuk :D (egyébként eszembe sem jutott volna)

második kommentelő az egész hátamat szeretném edzeni, de mivel ez a legproblémásabb terület, ezért szeretnék olyan gyakorlatokat gyűjteni amik segítenek

köszönöm a válaszokat!! :)

2013. máj. 19. 07:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs, nem tudod irányítani a zsírleadás helyét.
2013. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attila
2013. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fekvőtámasz nem hátgyakorlat...

A felhomorítás, hiperhajlítás jó, de az csak a hát alsó részét dolgoztatja inkább. Nézz utána az evezésnek, húzódzkodásnak, és azokból hozz össze valamit.

Ja, és igen, nemhogy nincs helyi zsírégetés, de az izommunka és a zsír nem állnak összefüggésben.

2013. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nyilván ha el szeretném tüntetni a felesleget akkor fogyózom is :D egyébként hát evezésre nem túl sok lehetőség adódik, húzódzkodás pedig...hát az biztos hogy annak is meg kell teremteni a körülményeket..:SS
2013. máj. 19. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen mutatvány, nekem írták egyszer:

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!