Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a fenekemet...

Hogyan tudnám a fenekemet formásítani és a hasamat erösiteni itthoni gyakorlatokkal? Izom tömeget szeretnék növelni!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és kézilabdázom!csak sajna most nyáron nincs edzés!
2008. jún. 18. 07:56
 1/5 A kérdező kommentje:
olyan valaki irjon már aki tud nekem tanácsokat adni,aki formálja a testét rendszeresen,mert én is elszeretném már kezdeni!kondi terembe is szeretnék menni!de persze mindenki válaszát várom!
2008. jún. 18. 08:00
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
A Norbi vagy a Rubint Réka féle fitnessz biztos segít formálni az alakodat :)
2008. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
kondi terem tök jó föleg a lépegető,sielő vagy görkorizás, guggolás jó sok naponta + megfelelő étrend
2008. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia...


én juliusban tartok erősítő órákat a petőfi hídnál...

500ft másfél óra szerintem occso;)


itt a leírás ha érdekel szólj priviben:


Testtudatos-erősítés:

Az óra célja a teljes, de kiemelten a központi izomzat (has, hát, far), valamint a combizom erősítése és nyújtása, a koordinációs képességek fejlesztése, a testtartás javítása, a belső egyensúly megtalálása. Az ízületek helyes használata és a mélyizomzat megerősítésének eredményeként megelőzhetőek a sérülések, illetve a már meglévők helyreállíthatóak.

Az óra légzésgyakorlatokkal és a helyes tartás beállításával kezdődik. Ez után következik a bemelegítés, ahol felhasználva a modern táncosok tréningjeit egyszerű, követhető mozgássorokkal tónusba hozzuk és megnyújtjuk testünk minden izomcsoportját. Célzott erősítő gyakorlatokkal folytatjuk (aerobik és pilates alapokon). Az órát nyújtással, majd relaxálással fejezzük be..

2008. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fúú sztem a Norbi gladiátor fitness 1-2, meg a Rubint Réka napi 20 perc önmagadért. Nekem olyan lábaim lettek kb fél év alatt xD persze mindennap csináltam xD
2010. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!