Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hete kezdtem el kondizni....

1 hete kezdtem el kondizni. Mennyi ideig fejlődök úgy, hogy nem foglalkozom az étrenddel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Genetikafüggő is. És lehet, hogy pont eltalálod az étrendet is. Így nem lehet mit tipelni.
2013. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz,hogy mondjuk meg hogy mennyi hónapig,akkor kb. 6-7 !

De étrenddel sokkal könnyebb a fejlődés ! :)

2013. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. máj. 21. 04:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg legalább annyit foglakozni vele, hogy sose legyél éhes! Edz keményen, és egyél sokszor keveset. Legalább ennyit tarts be. Ezzel szerintem 1 éven át lehet fejlődni.
2013. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez valóban genetika. Én pl. kb egy éve kezdtem el kondizni, az étrendre nem nagyon figyelek, de még mindig ugyan úgy fejlődök mint akkor. Más aki majdnem velem együtt kezdett el rendszeresen edzeni (hasonló étrenddel), az ma is csak fehérje turmixszal tud fejlődni
2014. ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!