Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet a relatív erőst...

Hogy lehet a relatív erőst növelni otthoni gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés
Gyors és hatásos gyakorlatok kellenének amikkel relatíve nagyon nagy erőt lehet felépíteni.És ha tudnátok akkor linket is küldhetnétek hogy hogy kell végezni a gyakorlatokat.
2013. máj. 23. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg van valami eszközöd (rúd,pad,kettlebell,trx,kézisúlyzó) vagy sajáttestsúllyal szeretnéd csinálni? Amúgy youtube-n rákereshetnél, ott meg is mutatják a gyakorlatokat.
2013. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés 1,2-t olvasd el, meg a Meztelen harcost, valamint ha érdekel a kettlebell akkor Pavelnek van egy csomó kettlebelles könyve.
2013. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajáttestsúllyal szeretném nyomni igen.Kerestem a youtube-n de nem találtam semmi olyat amiben részletesen leírná hogy miből hány sorozatot és ism. számot kell csinálni meg ilyenek.Meg mindenki mást ír....van aki szerint fegyenctől nagyon lehet erősödni van aki szerint nem.Súlyzós edzést nem tudok csinálni mivel hogy még gyerek vagyok, viszont nagyon szeretnék erősödni de nem tudok hozzá konkrét gyakorlatokat amiktől ezt el tudnám érni.
2013. máj. 23. 14:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőséged lemenni egy a környéketeken működö sajáttestsúllyal dolgozó csoporthoz? Ők értenek hozzá a legjobban. Esetleg fizetsz annak aki már szép erédmenyeket elért és dumálsz vele egy órát és elmondja hogy csinálta, vagy ahogy előttem irták a fegyencedzést elolvasod és elkezded otthon.
2013. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó lenne de a környékünkön nincs ilyen csoport :( Elolvasom. Csak azt mondjátok hogy ettől fizikailag erősebb leszek? Szóval nem állóképesség hanem a relatív erőm nőni fog?
2013. máj. 23. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Az, meg lesz egy kis izomnövekedés.
2013. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy gyerek?
2013. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
13-éves vagyok novemberben leszek 14.
2013. máj. 24. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Az még tényleg túl fiatal.
2013. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom azért nem gyúrok.
2013. máj. 24. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!