Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzózás. Ebben az esetben...

Súlyzózás. Ebben az esetben mi a teendő? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy a felsőtestem és a lábam "normális" ütemben fejlődik. de a karom kezd aránytalanul vékony lenni a felsőtestemhez képest. (nem csak én, mások is így látják)


pedig bicepszre, és tricepszre egyaránt edzek. tricepszre 4 gyakorlatot végzek, bicepszre 3at. van amikor 4et.


azt tudom hogy a bicepszem az egyetlen izomcsoportom ami egy 10es széria után is képes úgy bedurranni, mint semelyik más izomcsoportom.


és ezt most nem azért írom, mert én is olyan kis gyúrós faszagyerek vagyok aki csak bicepszre és mellre edz. minden izomcsoportot edzek!


de már azon gondolkozom hogy a hátedzéseket egy ideig ki kéne hagynom, mert a delta miatt lassan elég viccesen nézek ki ha befeszítek, hogy látszik a delta de ott lógnak a cingár karok.


ha jön egy kis tömeg, az a lábamba, hasamra, mellemre jön.


Mi a teendő? Mit tanácsoltok?


2012. okt. 28. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha egyáltalán nem fejlődik, akkor szerintem túledzés miatt lehet. Ha pedig nem túledzés, akkor edzésterv változtatás segíthet.
2012. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
edzésterv módosítás kell
2012. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és nagyjából milyen irányba változtassam az edzéstervet?
2012. okt. 28. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Variáld a tervet úgy, hogy pár hétig a bicepszet és tricepszet egy edzésen edzed, majd utána egy-egy nagyobb izomcsoporthoz rakod. Elég lesz 3-3 gyakorlat, de az kemény legyen. Úgyis kap másodlagos terhelést a többi izom edzésénél.
2012. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is ez van. a combom, meg a hátam már egész komoly, kilóra is sokat fejlődtem, de a karom csúnyán le van maradva. sajnos alkat kérdés. még én se jöttem rá a megoldásra.
2012. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!