Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők ezek közül ti...

Testépítők ezek közül ti melyik creatint választanátok? Vagy mik a tapasztalatok a leírt creatinok-kal szemben?

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok a véleményetekre sokan azt mondják a soma monohidrat is jó sőt! ti az alábbi kreatinok közül használtátok már valamelyiket? melyiket érdemes választani? ha tömeget is akarok kevés vízzel lehetőleg:) jobb formát egy pár centi növekedést és több erőt! remélem minél többen írtok akár ismerősök akár saját tapasztalatok által!!

a következőkre gondoltam: MUSCLE PHARM CREATINE 300g(elég jókat írnak róla külföldi fórumokon is)kíváncsi vagyok hátha használta itt valki vagy hallott róla!:)


PROMERA CON- CRÉT CREATIN 50g(elvileg ez egy nagyon jó kreatin hidrokolid


Scitec Crea Bomb (volt már hozzá szerencsém nem volt rossz de a sima mono is volt olyan jó:)


OLIMP CREATINE XPLODE 500g(szerintem és az olvasottak szerint ez nem lehet rossz hasonló mint a crea-bomb:)


DYMATIZE CREATIN MONOHYDRATE 500g(egy sokak által dicsért monohydrate én még nem próbáltam:)


MUSCLETECH Crea-Cor ez is hidrokloridos cucc de ezt az kreatin vegyületet nem ismerem hogy mit tudhat:)meg igaz e a sok maszlag amit írnak a hcl-ről hogy jobb mint a monohydrate:) várom a véleményeket,tapasztalatok hallottak alapján! ha már van itt sok beteges kokszos kérdés legyen ilyen is!;):)

Üdv!


2013. máj. 25. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
az leje kicsit "soma"lett de remélem elnézitek..:)
2013. máj. 25. 19:18
 2/7 dirtboy ***** válasza:

creabomb ot utálom mint a szart,én csak rosszabbul teljesítettem tőle és az íze is borzasztó volt a gyomromat b asztatta.


a dymatize bőven jó lesz,én is a sima kreatin monóra észküszöm,ha meg micronizált akkor meg pláne.

2013. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tap bela ***** válasza:

Creatin monohydrát totál mindegy melyik márka, hiszen mindegyik attól a 3-4 világcégtől vásárolják, csak az egyik ilyen névenm a másik olyan néven.


Ha belegondolunk, hogy kb. 17 fajta kreatinkötés van már a piacon, és idővel láthatóan egyik sem hozta a reklám dumábna elszort szöveget.....

2013. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 G'sX ***** válasza:
Túl gondolod az egészet. Muscle Pharm-ról jókat írtak, amíg nem változtattak a formulán. Crea Bomb szintén változáson esett át. Con-Cret túl van árazva. Ha először használsz kreatint akkor a dym mono, ha a mono eddigiekben nem vált be, akkor xplode vagy crea core, mind a kettő jó. Legegyszerűbb, ha kipróbálod egymás utáni kúrákban őket és kitapasztalod neked melyik válik be.
2013. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dirtboy:neked mit hozott a Dymatize monohydrát? erőben és tömegben is jó volt? am én most a olimp creatin xplod vagy a crea-cor között vacillálok még nem tudom melyiket vállaszam:))
2013. máj. 25. 20:58
 6/7 A kérdező kommentje:
am sajna ez így van mostanság hogy ami jó azt vagy betiltják vagy átdolgozzák és utána egy darab sz@r lesz! ezek szerint már a Muscle pharm creatin sem a régi...akkor felesleges azt megvenni igaz nem drágább mint pld a olimp creatin xplod de lehet nem is tudja azt! :)
2013. máj. 25. 21:01
 7/7 dirtboy ***** válasza:

nem írtam hogy hogy használtam a dimatize monót,azt írtam hogy az jólesz. az micronizált monohidrát semmi extra.én sima monót használtam még,egyébként egyre megy,hatásuk ugyan az csak kisebb a szemcse méret.

nekem a sima monó abszolút jó volt,nem vennék ma sem más fajtát csak monohidrátot.

2013. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!