Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scitec Big bang 2. 0?

Scitec Big bang 2. 0?

Figyelt kérdés

szabad scitec BB 2.0-vaé szedni a következőkhöz ??

edzésnapokon edzés előll BB2.0 + B.U. amino 3200 utána b.u creatin ph-x és b.u 100% iso whey zero-t + bu. amino 3200 ?


2013. máj. 26. 19:19
 1/8 A kérdező kommentje:
17/f
2013. máj. 26. 19:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Szabadni szabad, bajod nem lesz tőle, ezek tápkiegek. Viszont a Big Bang-et nem igazán ajánlanám 17 évesen.
2013. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, mehetnek együtt. Az más kérdés, hogy a phx helyett lehetne gazdaságosabb kreatin vagy, hogy az amino 3200 az csak egy tablettázott protein marha drágán. Szóval jobb lenne helyette bcaa vagy glutamin.
2013. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem de a creatinból szerzek majd port ha az jobban megéri.

miért nem ajánlod a BB2.0 át ?

2013. máj. 26. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a gyártó sem ajánlja, a magas koffein miatt, de ha valaki bírja, nem mondom hogy nem mehet. Nem rosszabb (sőt), mint a mai 17 évesek többsége, akik 3-4 doboz energiaitalt isznak naponta.
2013. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja koffeinnel szerintem nem lessz baj sokat kávézok ha ojan este van energia italt is iszok de 4-5 doboz azért az nem az én suééycsoportom:P köszi hogy felvilágosítottál (:
2013. máj. 26. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerek olyat akit mentő vitt el Hot Blood miatt (vagyis azért mert h*lye volt). Látta egy videóban hogy Kathi Béci 3 adagot ivott, ő is kipróbálta, hát nem sikerült. Ha bírod a koffeint, nem lesz gond, főleg normál adaggal.
2013. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem tervezek Rambót jácani maradok a normál edzés előtt 1 addagnál :P

mi az a hot blood ? túl sok koffein? vagy mi ?? (anfolul tudok de nekem ebből nem derült ki :P )

2013. máj. 26. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!