Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem 1 kiló proteint, de...

Vettem 1 kiló proteint, de nem tudom meginni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link]

ebből vettem, csak 1 kilós kiszerelésben, rocky-road ízesítésűt. Nem tudom meginni az íze miatt, valahogy fel lehetne dobni ?:S



2013. máj. 23. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt sokan szereti, tuti megveszik.
2013. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja elnéztem, szóval nem eladni akarod, bocsesz. Tegyél bele plusz capuccinot vagy kakaóport.:)
2013. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nincs olyan ismerősöm aki proteint fogyaszt... csak szimplán edzeni járunk a konditerembe, de én azért vettem, hátha segít valamit... ez a második proteinem, ez előtt Biotech usa Protein 80-am volt, de az nem nagyon oldódott, meg csomós volt, ezért gondoltam váltok, és olvastam h a rocky road az jó ízű, de pont én nekem nem izlik :(
2013. máj. 23. 18:36
 4/11 A kérdező kommentje:
oké, köszi :D
2013. máj. 23. 18:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom mi baja sok embernek az ilyesmikkel. Ezeket meg kell fogni, nagylevegő és megiszod. Az íze nem igazán számít.
2013. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Adagolást jól csinálod? 30grammhoz 250ml víz? Mert sokaknál abból van a gond, hogy túl sok a víz és az eléggé elronthatja az ízét.

Egyébként meg 1kg az kb 20 alkalom, annyiszor le lehet gyűrni ha kicsit rossz is az íze:)

2013. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az adagokat jól csinálom, és tudom hogy le lehet gyűrni, de azért mégis csak.. :D nem nagyon engedhetek meg magamnak ilyesmit, szóval el kell fogynia, így vagy úgy letolom az egészet
2013. máj. 23. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Én régebben ázottkutya fehérjét vettem. Nagy élmény volt (gondolom érted az utalást). De volt még sokminden más jóság is :D
2013. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ad nekem én megveszem
2013. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

már gyűrögetem lefelé.... kurwa édes, fél adagokba iszom, mert máshogy lehetetlen legyűrni, 250 ml zsírszegény tejbe teszek 15 grammot, és kétszer iszom edzésnapokon, 1x pihenőnapokon...

de ez az íz valami borzasztó, tele van nyomva cukorral, és nem hiszem hogy kekszre hasonlít, inkább valami tejes fagyi, vagy cappucino (az elcseszett fajtából)

2013. máj. 28. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!