Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy aki egyszer is koxolt mindig nagyobb lesz, mint egy naturál?

Figyelt kérdés

Nálunk a budai teremben szinte mindenki koxol, leszámítva pár srácot, köztük engem. Beszélgetek emberekkel és vannak páran, akik 100 kiló körül vannak fedetten persze de ilyen 175 centis emberek is, ami naturál módon elérhetetlen lenne szerintem. Sokan azt mondják már nem cuccolnak jó pár éve vagy évtizede, de tolták korábban.

Nekem az a kérdésem, hogy hogyan maradhat meg a nagyobb izomtömeg, és irreális felkarméret, ha ezek már évek óta nem cuccolnak? Vagy hazudnak?

Gyakorlatilag nekem az a tapasztalatom, hogy aki 1x is szteroidokhoz nyúlt, mindenképp nagyobb lesz, mint aki egész életében naturál edzett (sajnos)


2013. máj. 27. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek ehhez én sem. 1. Nem tudjuk, tényleg koxolnak-e, vagy nem. 2. Viszont ott van amit te is írtál, hogy jó pár éve nem koxolnak, az azt jelenti, hogy ha nem egyből koxal kezdték, akkor minimum 5-10 ve űzik a sportot, annyi idő alatt azért el lehet érni bőven a genetikai határokat.
2013. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, a genetikai határokat egy átlag genetikájú ember azért eléri 6-7 év alatt. De viszont szerintem hazugság az, hogy azóta nem szteroidoznak. Gondolj bele, ha egyszer megnöveli a tesztoszteront mondjuk az alap tesztoszteron minimum 10-20 szorosára,(bár ez szerintem nem túl nagy dózis) utána tartaná már meg azt a szintet, főleg úgy hogy a szteroid a hormon rendszer felborulását is eredményezi. De lehet hogy meglehet oldani valahogy, de az tuti hogy ha valaki ezt megcsinálja, akkor rohadt sokat kell neki ennie, meg valószínűleg orvos is van a háttérben, meg jó genetika. Pár kiló izmot meg lehet tartani sztero után, de azért ha +10-15 kilót avval kap fel, azt szerintem nem fogja megtartani. Általában nagyon szokták titkolni a szteroidot, az ilyenek okosan, látják rajtad hogy tudod hogy ők nem lehetnek akkorák naturálban, és akkor odamond egy olyan hogy egyszer régen szteroidozott, és evvel eltereli a figyelmet arról, hogy még most is azt csinálja. De aztán ki tudja, a gazdagok sok mindent meg tudnak oldani, de te csak kívülről láthatod, belülről csak az orvosok...
2013. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!