Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha futok...

Miért van az hogyha futok akkor elkezd szúrni az oldalam? Meg futás közben is? Úgy értem mitől lesz ez. Gondolom mással is előfordult már.

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 15:37
 1/3 anonim válasza:
Megnövekedett oxigénhiány miatt,a szervezet kipréseli a lépedben található vérkészletet a keringésbe.Pontossaban azt érzed amikor görcsöl a lép,normális reakció.
2013. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy rossz a tartásod futás közben (én így tudom)
2013. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik lehetséges, az is hogy rossz ütemben veszed a levegőt, illetve rosszul lélegzel, sőt az is lehet, hogy a rekeszizmod bedurran. (legalábbis szerintem, mert nekem mindkét oldalon szúrt már) Előbb-utóbb elmúlik, de a legjobb megelőzni. Normális légzéstempó és kényelmes ütem futás közben és nem hetente egyszer menj el, hanem pl. kétnaponta.
2013. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!