Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A helyben futás ugyanolyan...

A helyben futás ugyanolyan hatásos mint ha elmennék kocogni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát azért nem teljesen, mivel futáskor az elmozduláshoz szükséges energiát is ki kell fejtened, esetleg ha raksz a hátadra/válladra egy kis nehezéket akkor növelheted a hatékonyságot és úgy körülbelül már olyan hatású, mint a normális kocogás
2008. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
öcsém, ki ne mozdulj ám otthonról, fussál csak helyben a tévé előtt
2008. jún. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Tök más mozgás, messze nem ugyanaz. Akkor már futópad, csak az sok helyet foglal.
2008. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
egy az, hogy sok helyet foglal, másik dolog, hogy egy normális futópad körülbelül 1 millióba kerül
2008. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
90%
A második válaszolónak mesélném el az én helyzetemet:én nagyon kövér vagyok, és nagyon is szeretnék lefogyni.Diétázom, és tornázom otthon.A súlyom ellenére szeretnék elmenni futi.De...Ha az emberek meglátnak egy közel 100kg-os emberkét "futni" egyből kiröhögik, únyolják.De ha meg valaki kövér,akkor biztos nem is tesz ellene semmit.Az emberek fejébe ált. ez a két ellentétes vélemény van.Szóval tessék már elgondolkodni a dolgokon!
2008. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
28%

én is 100kilo vok és futok... na jó 191cm:)

kül sokan ezzel a mit szólnának mások dumával leplezik a lustaságot...lehet tudatalatt! ha nem fogadod el magad mástól se várd el!

2008. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

A helyben futás is több mint a semmi, főleg úgy, ha váltogatod az intenzitást, néha széles terpeszben taposol és néha váltasz ugrálásra. Nekem ez anno bevált és szórakoztató volt. Mindenféle térdemelések, sarokemelések... stbstb Legyen változatos és hallgass jó zenét közben.

Egy megfelelő futópad nem kerül feltétlenül 1 millába, az enyém 150 ezer volt, az én igényeimnek tökéletesen megfelel. Nincs kímaberendezése, beépített tvje meg hasonlók, de megy 16km/h-val, 12 fokozatos az emelkedése, van 6 futóprogramja is... 3 éve nyüstöli a család és még soha semmi baja nem volt.

2008. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is futottam eddig kint a szabadban minden másnap 3/4órát, de most kénytelen vagyok a szobában helyben futni, mert csúnyán megsérültem (elrúgtam a nagylábujjam,a körmöm beszakadt csúnyán). Nem tudok cipőt húzni, ezért mezítláb futok helyben, váltogatva magas-térdemeléssel, terpeszben futással, ugrálással,legalább 50 percig. 2 réteg szőnyeg+2takarót teszek a földre, hogy puha talajon fussak. Elég ez addig amíg meggyógyulok, hogy szinten tartsam magam, vagy egyáltalán nem ártok ezzel? Nem káros a helyben-futás?

Köszönöm előre, ha valaki tudná a választ.

2009. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
41%
Jó, mondjuk ez a poszt már régen nem aktuális, de ha valaki olyan környéken lakik, ahol nem verik meg azért, mert fut, akkor igen is, mozduljon ki a házból és fusson (ha van rá esély, hogy beleszaladsz öt-hat kanc*-ba, akkor persze más a helyzet, akkor buszra kell szálni, és keresni kell egy sportpályát).. azzal mindenki legyen tisztában, hogy ez a lakók ingerlése egy bizonyos fokig, senki sem szereti, ha azzal szembesítik, hogy lusta, úgyhogy a hatás-ellenhatás törvénye értelmében is borítékolható, hogy nem lesznek kedvesek az emberek.. de akkor sem lehet kifogás, hogy jaj kiröhögnek és jaj beszólnak.. igen, megcsinálják, és? Fuss, Forest Gump, kemény neked a beton apám, hogy a füvön szaldsz, lassíts, hülyegyerek.. nyilván az összes kombinációját el fogják mondani, és arra is fel kell készülni, hogy az ember eléd állnak, meglöknek, főleg az ilyen kis párban keménykedő lófaszjóskák, akik este 6 után nagyon bátrak, ha nincs senki más az úton rajtuk kívül .. de mondom, szerintem az hülye, akinek ez elveszi a kedvét. És ez nem attól függ, hogy valaki 100 kiló vagy 70 kiló vagy 50 kiló, macinaciban 15 kilóméter után bárki tud röhejes futást produkálni, vagy azért, mert már kezd szétesni a mozgása, vagy azért, mert fáradt és lelassult.. ha valaki futni kezd, akkor legyen tisztában ezzel, készítse fel magát lelkileg, és tojjon azokra, akik ezt csinálják.. nem az a megoldás, hogy helyben futunk a kisszobában, mert félünk a gonosz világtól.
2011. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!