Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kyokushin karate ruhát szeretn...

Kyokushin karate ruhát szeretnék venni de nem tudom milyet milyen nagyságut kell vennem mert 175cm vagyok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

és hány éves vagy? csak úgy saccra hogy növöl-e még esetleg? :D


ha nem akkor a 180 cm-es lesz a jó.

2013. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én is 175 vagyok és két gi-t használok. Az egyik 190(5) a másik 200(6) -as. Mindkettő 100% pamut és alap méretekben egyforma volt (váll, derék) csak a kar és láb hoszzban tértek el egymástól. Mindkettőt kimostam azonnal 90C°-on majd elvágattam a lábszár és ingujjat a megfelelő méretre.(ingujj: könyék alatt két ujjnyi, láb: föld fölött két ujjnyira) és tökéletes lett mindkettő.

Rengeteg féle Gi van forgalomba. Ajánlom a 100%-os pamutot amelyen van hímzés. Hímzés olyan legyen amelyik szervezethez tartozik a klubod.(Shinkyokushin, Kyokushin, Kyokushinkan...)

Google a barátod. Rengeteg cég foglalkozik vele.

Osu

2013. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!